Вагітна? Світлана Лобода показала свій живіт в лосинах з високою талією. Виділяється дуже помітно

Українська співачка Світлана Лобода викликала обговорення в Мережі, показавши фото в лосинах та майці. Завжди струнка співачка засвітила округлий живіт на фото.

40-річна українська співачка Світлана Лобода із тих артисток, які вважають за краще приховувати своє особисте життя. Відомо, що співачка жила у цивільному шлюбі з хореографом Андрієм Царем, у 2011 році у них народилася донька Євангеліна. Цікаво, що свою вагітність Лобода успішно приховувала до останнього.

Так було і коли співачка завагітніла вдруге. Весною 2018 року Світлана вразила прихильників кліпом, де вона знялася, будучи на останніх місяцях вагітності. Публіка навіть не підозрювала, що співачка вагітна, аж поки вона сама відкрито це не показала. До речі, хто батько другої доньки Світлани, зірка досі приховує.

Светлана Лобода с дочкою
Світлана Лобода з донькою Євангеліною

Нещодавно в Мережі почали поговорювати, що 40-річна Світлана Лобода вагітна втретє. Такі чутки з’явилися після того, як співачка опублікувала фото з репетиції концертного номеру. На знімку артистка позувала у чорних облягаючих лосинах та чорній майці. Саме на цьому знімку прихильники співачки помітили у неї кругленький животик. Чи то Світлана прийняла невдалу позу, чи дійсно у неї округлились форми через вагітність, наразі невідомо.

Світлана Лобода показала свій живіт в лосинах з високою талією
Світлана Лобода показала свій живіт в лосинах з високою талією

Варто відзначити, що Лобода завжди відрізнялася підтягнутою фігурою і ніколи не мала зайвої ваги.

До слова, 3 лютого Світлана Лобода випустила нову україномовну пісню “По-українськи”. В пісні співачка звернулася до окупантів і заявила, що кожен, хто причетний до війни в Україні, понесе розплату.

Ось декілька рядків із нової пісні Світлани Лободи:

Ніколи не пробачимо, ніколи не забудемо

Ви так підступливо напали, а ми не відступимо

Бо дух свободи у кожній клітинці

Ми кожного із вас зустрінемо по-українськи

Поділитися статтею

Зараз читають

Оля Фреймут

Ольга Фреймут навчила українців правильно сидіти: чергові уроки етикету

Не секрет, що телеведуча Ольга Фреймут часто викладає гайди з етикету. Незважаючи на те, що подані вони серйозно, іноді їх оцінюють в жартівливій формі.
Моліться з вірою!

Молитви про мудрість рішень і незмінною любові Господа до вас. Читається з вірою в...

Милостивий Отець, мені потрібно прийняти ряд важливих рішень. Будь ласка, зверніть мене і дайте мені божественну мудрість в знанні того, що робити.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №25-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Щоденне проходження тестів на уважність або вирішення головоломок та кросвордів позитивно впливає на ваш мозок. Це своєрідна зарядка для нього.
Прикмета - сонечко

Божа корівка: прикмети вісниці щасливих новин

Зараз на вулиці аномально тепла осінь. А значить пройшовши в саду або по траві, є дуже високі шанси знайти у себе на одязі або на руках сонечко. Що ж це означає?

Популярне за тиждень

Популярне