У кого більше лапочок-донечок: Андрій Доманський, Анатолій Анатоліч, Дядя Жора та інші багатодітні татусі

Українські знаменитості довели, що поєднувати успішну кар'єру та виховання дітей у щасливій родині – можливо. Пригадуємо, хто з відомих чоловіків виховує найбільше донечок

Попри завантажений робочий графік, велику кількість відряджень та чималу кількість стресових ситуацій, українські знаменитості залишаються хорошими батьками. Пригадуємо, хто з зірок виховує найбільше донечок.

Андрій Доманський

Відомий український ведучий хизується успіхом не лише в професійній діяльності, а й в особистому житті. Знаменитість виховує шістьох дітей від трьох різних жінок, серед яких – Лідія Таран. У першому шлюбі на світ з’явились син Василь і донька Лада.

У стосунках з Лідією Таран чоловік став батьком доньки Василини. Втретє чоловік почав стосунки з жінкою, яка вже 10 років є його дружиною. Разом вони виховують спільних доньок Кіру та Віру, а також – сина Марини Доманської від колишнього шлюбу.

Діти Андрія Доманського
Діти Андрія Доманського
Андрій Доманський з молодшою донькою
Андрій Доманський з молодшою донькою

Анатолій Анатоліч

В українського телеведучого, на відміну від його зіркових колег, спокійне та щасливе особисте життя. Відомий ведучий та його дружина Юла виховують трьох дітей – доньок Алісу та Лоліту, а також сина Ніла.

Анатолій Анатоліч з доньками та вагітною сином дружиною
Анатолій Анатоліч з доньками та вагітною сином дружиною

Дядя Жора

Український шоумен і відомий телеведучий разом з дружиною Наталею виховують трьох донечок. 2017 року народилась молодша дитина Вадима Мичковського. Загалом багатодітний татусь не втомлюється висловлювати любов до Уляни, Устини та Аміни.

Доньки Дяді Жори
Доньки Дяді Жори

Мохаммад Захур

2003 року відомий пакистанський мільярдер одружився з українською співачкою Камалією, з якою вони стали батьками двох чудових доньок – 9-річних двійнят Арабелли та Мірабелли. Про дівчаток знають чи не всі шанувальники зіркової пари, проте не кожен підозрює, що насправді в Арабелли та Мірабелли є старша сестра та брат.

Діти Мохаммада Захура
Діти Мохаммада Захура

До зустрічі з українською співачкою Мохаммад Захур перебував у шлюбі з жінкою, яка подарувала чоловікові двох дітей – доньку Тетяну та сина Армана. На жаль, фото старшої доньки мільярдера у вільному доступі немає.

Поділитися статтею

Зараз читають

Шніцель з кабачків

(Відео) Новий рецепт кабачковий шніцелів. З’їдаються дочиста!

Цей цікавий рецепт, а блюдо тим більше порадує вас і ваших домашніх. Прекрасний смак, вигляд шніцеля з кабачків приголомшливий.
Дан Балан

(Відео) Дан Балан – “Лише до ранку”: прекрасна та романтична пісня про любов

Знову вони залишаються тільки удвох в цьому світі до ранку. Вранці навіть природа радіє, квіти, дерева, листя і повітря просочене любов'ю і ніжністю.
Марічка Падалко з чоловіком

(Відео) Як Марічка Падалко з чоловіком возили на санчатах свою доньку

Як написала Марічка Падалко під розміщеним відео: "Любиш дітей, люби та санки возити, і дітей". Це правильно! Звичайно найкраще почувається їхня донька - адже її, підлітка возять на санчатах!
Максим Галкін показав, як подорослішав його син від Пугачової

“Назло всім заздрісникам”: Алла Пугачова та Галкін святкують 21-й ювілей весілля – разом вже...

Одна з найвідоміших пар російського шоубізнесу сьогодні святкує річницю свого весілля. Алла Пугачова та Максим Галкін публічно обмінялись ніжностями на честь важливого свята

Популярне за тиждень

Популярне