Двічі заміжні близнючки Арнтгольц народили у 38 років практично одночасно: п’ятеро дітлахів на двох

Сестри Тетяна й Ольга Арнтгольц самі народилися з інтервалом у 20 хвилин. Ще й дітлахів спромоглися народити майже одночасно. Різниця між днями народження малечі всього 20 днів.

2021 року Ольга народила третю дитину 31 січня. А невдовзі, 18 лютого, сталися пологи і в Тетяни. Це була її друга дитина. Обидві сестри народили хлопчиків. Тепер у близнючок на двох цілих п’ятеро малюків.

Сестри Арнтгольц народили дітей з інтервалом у 20 днів

Ольга з чоловіком Дмитром Петрунем назвали новонародженого синочка Левом. У пари вже підростає син Аким. Окрім цього Арнтгольц-молодша має донечку Анну від першого чоловіка Вахтанга Берідзе. Після розлучення з ним, Оля й не сподівалася, що швидко закохається знову. Її наступним обранцем став режисер, з яким актриса познайомилася на знімальному майданчику “Офіцерських дружин”. Роман розвивався доволі бурхливо. Невдовзі зірка завагітніла і народила Акима, а за 5 років родина поповнилася ще й Левом.

Знайти світлини другого чоловіка Ольги Дмитра Петруня доволі складно

Марк Богатирьов з Тетяною обрали для другої дитини ім’я Даніїл. У актриси вже є старша донечка Маша. Вона народила її, перебуваючи у шлюбі з Іваном Жидковим. Тепер у актора інша родина. Дружина Лілія Соловйова народила хлопчика. Тож Маша радо зустрічається не лише з татусем, але й з братиком.

Тетяна Арнтгольц приховувала ім’я другого чоловіка до останнього

Тетяна із розлучення з Жидковим трагедії не робить. Не склалося спільне життя, то нічого не поробиш. Просто не здолали чергової шлюбної кризи. Щоб не наврочити, Арнтгольц довго нікому не розповідала про відносини з Марком. Вони навіть не сповістили пресі про дату розпису. Про створення нової сім’ї всі дізналися, коли на світ з’явився Данило. Богатирьов не зміг промовчати з цього приводу і похвалився в Інстаграмі видатною подією. Для актора це первісток. Тепер разом із Тетяною будуть виховувати двох дітлахів.

Поділитися статтею

Зараз читають

ТОП-5 найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу: Кучеренко і Комаров, Фреймут і Локотко та інші

Побудувати гармонійні та міцні відносини не найлегше завдання. Для відомих людей це зробити ще складніше. Проте в українському шоу-бізнесі є багато пар, із яких можна взяти приклад.
Молодший син Гаріка Кричевського перебуває в Берліні

Гарік Кричевський 30 років на сцені, а міг би працювати лікарем у Німеччині: як...

Батьки і діти Гаріка Кричевського обрали медичний фах. Шансоньє теж здобув свого часу медичну освіту і навіть деякий час працював у Німеччині лікарем. Але потяг до музики виявився сильнішим за бажання лікувати людей.

Лорак виступила на особистому шоу прес-секретаря Путіна

Теледіва Ані Лорак напередодні опублікувала фото, де вона позує разом із дружиною спікера Володимира Путіна Тетяною Навкою.
Ольга Сумська розповіла, як перехворіла коронавірусом

Ольга Сумська вперше розповіла про страшний діагноз, який їй поставили ще на початку літа...

Відома українська актриса Ольга Сумська зізналася, що перехворіла коронавірусом в легкій формі.

Популярне за тиждень

Популярне