Брат Катерини Осадчої вже не вміщається у футболку: розкачав торс як у Тора, Горбунов позаздрить

Рідний брат Каті Осадчої Володимир – зовсім не публічна особистість і ніколи не афішує про свої кровні зв'язки з ведучою "Світського життя". Як виглядає і чим займається Володимир Осадчий, читайте далі в матеріалі.

Відома українська телеведуча Катя Осадча народилася в сім’ї генерального директора ДП ВО “Київприлад” Олександра Осадчого. Мама Каті все життя була домогосподаркою. Також у Осадчої є рідний, молодший брат на ім’я Володимир.

На відміну від своєї старшої сестри Володимир Осадчий ніколи не мріяв потрапити у шоу-бізнес. У чоловіка інша пристрасть – спорт. Брат Каті Осадчої являється професійним вейксерфером. Здобувши безліч медалей у цьому виді спорту, Володимир став тренером.

Как выглядит и чем занимается родной брат Кати Осадчей
Як виглядає і чим займається брат Каті Осадчої

Останні роки Володимир Осадчий живе на дві країни: США та Україна, хоча більшість часу він проводить все ж у штатах. Чоловік активно веде свій Інстаграм-блог, судячи з якого брат Осадчої дуже багато подорожує.

Після початку повномасштабної війни в Україні брат Каті Осадчої приїхав з США в Україну і вже 10 місяців знаходиться на Батьківщині. Чоловік активно волонтерить і допомагає людям, які постраждали через війну.

Звісно, і тут, в Україні, чоловік не забуває про спорт і підтримує свою фізичну форму. Нещодавно Володимир Осадчий показв кадр і спортивного залу, де він сфотографував себе у дзеркалі. Чоловік похвалився пружними м’язами і накачаним торсом.

Брат Катерини Осадчої вже не вміщається у футболку
Брат Катерини Осадчої вже не вміщається у футболку

Варто відзначити, що брат Осадчої – справжній красень. Він не лише має красиву, спортивну фігуру, а й мужні риси обличчя.

До слова, Володимир Осадчий поки що офіційно холостяк, втім його серце вже зайняте. Так, відомо, що чоловік вже декілька років зустрічається з жінкою на ім’я Тетяна.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ксенія Мішина поїхала працювати до Бельгії

33-річна Ксенія Мішина забрала сина Платона та поїхала на заробітки до Бельгії: “Щастя –...

Відома українська актриса Ксенія Мішина не може всидіти на місці. Знаменитість забрала з України свого сина та поїхала працювати за кордон – до Бельгії. Зірка показала свої заморські будні
Михайло Поплавський

Молоденькі студентки в пріоритеті: топ відео Михайла Поплавського, за які його засудили критики

Скандальний співаючий ректор Михайло Поплавський у багатьох асоціюється з молодими студентками. І не тільки тому, що він приймає їх вчитися.
Неллі Уварова - актриса, яка увійшла в історію

Куди пропала і як зараз виглядає Неллі Уварова, яка зіграла Катю Пушкарьову в ...

У 2020 році виповнилося 15 років з моменту виходу серіалу "Не родись красивою".

“Гризня” колишньої та нинішньої дружин Віктора Павліка: скільки Созаєва виплатить Репяховій за моральну шкоду...

Відомий український співак Віктор Павлік хвилює шанувальників не лише своєю творчістю, а й особистим життям. Співак почав нове життя, одружившись вчетверте.

Популярне за тиждень

Популярне