Як склалася доля Зінаїди Ротару, яка втратила зір: поступилася мрією, щоб навчити Софію співати

Якби не старша сестра Зінаїда, яка вмовила батьків віддати меншеньку Софійку до музичної школи, ми б ніколи не дізналися про неймовірний талант і харизму зірки. Між тим саму жінку спіткала доволі нелегка доля.

В родині Ротарь (таке було прізвище у тата Софії Ротару насправді) виховувалося шестеро дітей. Звісно, не шикували, бо переживали важкі післявоєнні роки. Єдиним зв’язком із зовнішнім світом для дітей було радіо. Найстарша дитина Зіна слухала його частенько, слухала пісні й заучувала їх напам’ять. Потім переспівувала, точно попадаючи в ноти.

Зінаїда Ротару (в центрі) з молодшими сестрами

Вона мала ідеальний слух й гарний голос і могла б стати такою ж зіркою, як її молодша сестра, але підступна хвороба поставила хрест на цій мрії. У 4 рочки Зіна перехворіла на тиф. Сталося ускладнення. Дівчинка лягала спати зрячою, а прокинулася сліпою. Тож надалі вирішила докласти всіх зусиль, щоб сестра Соня показала свій неймовірний голос всьому світу.

Так нині виглядає старша сестра Софії Ротару Зінаїда

Мама з татом воліли, щоб дитина привчалася до роботи в сільському господарстві й стала надалі дояркою. Але Зіна наполягла, щоб Соню записали в музичну школу, адже та мала такий же гарний голос, як і старша сестра. Так вона дала поштовх Софії для розвитку музичної кар’єри.

Коли Ротару стала відомою і стала добре заробляти, то почала возити Зінаїду по офтальмологах в надії повернути зір. Ще в юності дівчині зробили дві операції на очах, але безрезультатно. То Софія сподівалася, що хоч сучасна наука допоможе.

Зінаїда Ротару на ювілеї сестри Софії

Навіть намагалася добитися вживлення спеціального чіпа, який би дозволив Зіні побачити всі барви довкілля. Але так нічого й не вийшло – жінка залишилася незрячою. Нині вона мешкає в будинку для людей з інвалідністю в Кишиневі, але й досі не втрачає оптимізму, попри тяжку долю.

Особисте життя сестер теж схоже – обидві залишилася вдовами, вірними своїм першим і єдиним чоловікам.

Поділитися статтею

Зараз читають

Леся Нікитюк

Красотка: Леся Нікітюк опублікувала ефектні фото у купальнику

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк похвалилася в Instagram стрункою фігурою.
На яких машинах їздять зірки?

На чому їздять Потап, Білик, Ектор-Хіменес Браво, Віктор Павлик та інші? Не відмовляють собі...

Українські зірки досить непогано заробляють, тому без праці можуть дозволити собі дорогі машини з повною комплектацією.
Де тепер не можна ходити без маски

Карантинні нововведення: де і як будуть штрафувати за відсутність маски

Не так давно змінили механізм штрафування за відсутність маски. Де тепер не можна ходити без маски і як буде проходити процедура штрафування - читайте далі.
Філіп Левшин

Помер Філіп Левшин, пісні якого співають Григорій Лепс і Філіп Кіркоров – йому було...

Молодий і талановитий хлопець помер в реанімації після численних операцій. Два роки тому його витягли з того світу, а тепер не вдалося.

Популярне за тиждень

Популярне