Як виглядають довговолосі красуні з модною стрижкою боб-каре: Сумська, Тіна Кароль, Кекелія та інші зірки

Іноді кожному, навіть найбільшому прихильнику стабільності, хочеться несподіваних змін. Пригадуємо, як виглядають відомі довговолосі зірки з короткими стрижками

Не так важливо, представницями якої професії є відомі зірки – актриси, співачки чи ведучі вони завжди мусять бути готовими до експериментів з зовнішністю. Разом з тим, чимало знаменитостей, хоч і полюбляють зміни в зовнішності, залишають зачіску недоторканною. Проте, іноді варто змінювати навіть цю деталь – задля вдалого ефіру чи знімання нового фільму або кліпу.

Як виглядають найвідоміші українські “Рапунцель” з короткими зачісками?

Тіна Кароль

Одна з найвідоміших українських співачок завжди вражала шанувальників власним стилем і буквально неземною привабливістю. Хоча на початку кар’єри Тіна Кароль деякий час носила коротку зачіску й часто з’являлась з “піксі” на сцені, сьогодні знаменитість не зраджує довгій шевелюрі.

Проте, чимало фанатів полюбляють пригадувати, як виглядала знаменитість, коли мала коротку зачіску. Ба більш, багатьом здається, що саме такий варіант пасував Тіні Кароль набагато більше.

Тіна Кароль з коротким волоссям викликала захоплені погляди
Тіна Кароль з коротким волоссям викликала захоплені погляди

Ольга Сумська

Відома українська актриса на сцені часто приміряє різні образи, проте в реальному житті зірка надає перевагу стабільності. Зокрема, за довгу кар’єру Ольга Сумська чи не завжди мала одну й ту саму зачіску – красиве довге волосся світлого кольору.

Але в один момент знаменитість вирішила сполохати своїх шанувальників і показала, як виглядає з екстремально короткою зачіскою темного кольору. Варто зазначити, що боб-каре каштанового кольору до невпізнаваності змінив Ольгу Сумську.

Ольга Сумська з коротким волоссям
Ольга Сумська з коротким волоссям

Віра Брежнєва

За відносно довгу кар’єру відомої української співачки побачити її з коротким волоссям було майже неможливо. Ключове слово – майже. Так, знаменитість колись вийшла у світ з екстремально короткою стрижкою “піксі”. Такий образ кардинально змінив зірку, проте надовго не затримався.

Віра Брежнєва з короткою зачіскою
Віра Брежнєва з короткою зачіскою

Віра Кекелія

Відома українська співачка, ведуча, гумористка здобула популярність вже з коротким волоссям, проте в юності знаменитість носила довгі пасма. Так, колись в особистому блозі Віра Кекелія продемонструвала, як виглядала з волоссям нижче плечей.

Як виглядає Віра Кекелія з коротким волоссям
Як виглядає Віра Кекелія з коротким волоссям

Поділитися статтею

Зараз читають

Де дівчина?

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину гарну задумливу дівчину на скелястій місцевості

У цій статті показано на фотографії дика природа. Тут майже ступала нога людини. І тим паче це красиво. Погляньте на фотографію та уявіть себе у цій місцевості.
Михайло Єфремов

Єфремов всім передав привіт з-за ґрат: все влаштовує, не ображають, годують добре

Сьогодні засудженого на 8 років Михайла Єфремова відвідала член ОНК Марина Литвинович. ОНК - це Громадська наглядова комісія із захисту прав людини в місцях примусового утримання.
 Катя Осадча прокоментувала свою четверту вагітність

Блондин від природи: півторарічний син Каті Осадчої і Юрія Горбунова росте справжнім красенем

Відома українська телеведуча та багатодітна мама Катя Осадча вперше за довгий час показала свого молодшого сина від Юрія Горбунова. Хлопчик росте справжнім красенем.
Анастасія Волочкова

(Фото) Як виглядає мама Анастасії Волочкової: дочка копія мами

Між мамою і дочкою завжди теплі відносини. Тамара Володимирівна, також дуже любить свою внучку.

Популярне за тиждень

Популярне