Біглянка Оксана Марченко двічі заміжня: з обома чоловіками познайомилася під час інтерв’ю

Колись улюблениця мільйонів українців, а тепер вигнанка Оксана Марченко має за плечима два шлюби. Обидвох обранців ведуча знайшла на роботі – познайомилася під час інтерв'ю.

Складається враження, що журналістка обирала собі до пари виключно багатих і успішних чоловіків, байдуже, чи ті були вільні, чи мали родину.

Юрій Корж

Батько першого чоловіка Марченко був сином народного депутата. Його брат обіймав крісло генерального директора “Інтернет Медіа Груп”. А сам Юрій заснував “Глобал Юкрейн”.

Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж

Корж був спонсором програми “Доброго ранку, Україно!” на УТ-1, де працювала молода тележурналістка. Він побачив дівчину і закохався. Вони дуже швидко побралися. Весілля зіграли 1992 року, після якого Оксана на якийсь час забула про роботу. Народила сина Богдана і займалася його вихованням.

Оксана Марченко з сином Богданом

Віктор Медведчук

У 1999 році шляхи Марченко і Медведчука перетнулися на “Людині року”. Віктор узяв телефон кралечки. Наступного дня зателефонував і призначив зустріч. Вона мала бути діловою, але перетворилася на побачення.

Весілля Оксани Марченко з Віктором Медведчуком

Вони разом відзначили 8 Березня. Зустрілися й 9 числа, і надалі. Оксана нічого не чула тоді про юриста, а він знав її по телепередачах. Обоє втямили, що мають бути разом, і затіяли розлучення. Відтоді жили разом. Сину Оксани на той момент було всього 4 роки. Богдана практично виховав вітчим.

Оксана Марченко з донькою Дариною

Весілля, на якому був присутній Леонід Кучма, закохані зіграли тільки у 2003 році. Невдовзі у пари народилася донечка Даринка. Дівчинку хрестили в Санкт-Петербурзькому Казанському соборі. Хрещеними стали двоє росіян – владімір путін і дружина дмітрія мєдвєдєва.

Богдан навчався у такій ненависній Медведчуку Швейцарії, а одружився в Києві з фотомисткинею Катериною. Первістка пара назвала на честь вітчима Віктором. Доньку після закінчення київської школи батьки планували відправити здобувати вищу освіту в Женеву, але дівчині у зв’язку з санкціями не надали візи.

 

Поділитися статтею

Зараз читають

Надія Мейхер

Екс-віагрянка Надія Мейхер вперше показала свою маму, яка з Італії приїхала на Новий рік...

Зараз Надія Мейхер - не тільки популярна і талановита співачка, але і еталон жіночої краси в середовищі вітчизняного шоу-бізнесу. Хто допоміг їй добитися такого успіху?
Оля Полякова з донькою Машею

Хто дійсно виховував дітей Полякової: старша дочка Маша показала жінку, з якою провела дитинство...

Дочка Олі Полякової Марія поділилася фотографією своєї няні, з якої провела дитинство.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 лютого 2023 року

Гороскоп на 2 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку: Дівам – несподівані новини,...

Життя любить дивувати несподіваними сюжетними поворотами, тому сьогодні, радить гороскоп на 2 лютого, варто пристібнути паски безпеки та приготуватись до різких та нежданих змін
Вагітні знаменитості 2021

Джанабаєва, Репяхова, Квіткова та інші: хто із зірок планує народжувати в 2021 році?

2021 рік приніс багатьом зірковим сім'ям радісну звістку - новина про поповнення сім'ї.

Популярне за тиждень

Популярне