Родина Алли Пугачової поступово перебирається закордон: з росії виїхав ще один онук Примадонни Дені Байсаров

Поступово один за одним всі члени родини Алли Пугачової перебираються жити з росії в інші країни. Тепер настала черга й другого онука Примадонни виїхати з великої і непохитної.

Алла Борисівна виїхала з рідної країни минулої осені в Ізраїль після того, як її чоловіка Максима Галкіна визнали іноагентом, а жінка не витримала й написала пару постів у мережі на його підтримку. Та не стала очікувати, допоки і її почнуть шпетити, і поспіхом покинула росію. Подейкують, що так поспішала, що залишила в будинку в Грязях всі свої перуки. Добре, хоч молодших дітлахів прихопила.

Алла Пугачова з молодшими дітьми нині мешкає в Ізраїлі

Після того з країни виїхав старший онук Алли Борисівни Нікіта. Добре, хоч родина завчасно потурбувалася зробити молодику литовський паспорт, адже його дідусь є литовцем. Тож Пресняков без особливих труднощів перетнув кордон з ЄС, при цьому без дружини.

Алла Пугачова з середнім онуком Дені Байсаровим

Його мама Крістіна теж має можливість вільно пересуватися світом, адже має не лише литовського татуся, а ще й американського чоловіка. Подейкують, що старша донька Пугачової має ще й ізраїльський паспорт на додачу.

Тепер настала черга виїхати з росії і другого онука Примадонни Дені Байсарова. 24-річний чеченський нащадок А.Б. виїхав до Франції попервах на відпочинок. Спочатку син Орбакайте намітив зустрічі з друзями, потім – культурні розваги в музеях і знайомство з архітектурою. Але забувати про роботу молодик не збирається – керуватиме фірмою, що організовує розваги, на відстані.

Дені Байсаров з мамою Крістіною Орбакайте

Дені здобув престижну освіту в Лондоні, тож легко знайде за необхідності роботу за кордоном. От тільки біда – на його татка Руслана Байсарова нині накладені санкції. Чи повернеться зірковий онук до москви, поки незрозуміло. Подейкують, що його мама начебто не збирається їхати з країни назавжди. Алла Борисівна теж спочатку казала, що їде до Ізраїлю на лікування. А он що із цього вийшло…

Поділитися статтею

Зараз читають

Микита Добринін і Даша Квіткова з новонародженим сином

Обраниця Холостяка Даша Квіткова показала, як проходили її пологи: танцювала між переймами і сміялася...

13 липня "Холостяк" Микита Добринін і його обраниця Даша Квіткова стали батьками. У подружжя народився хлопчик.
Лоліта

Лоліта Мілявська кардинально змінила імідж: тепер вона молода блонда

Співачка Лоліта Мілявська на сцені багато років. Мало хто знає, але вона насправді з України, але своє творче притулок знайшла саме в Росії.
У доповненої реальності: Винник проведе унікальне шоу до свого Дня народження

Олег Винник дасть концерт в честь свого дня народження

Оскільки в цьому році світ зіткнувся з карантином, доводиться адаптуватися під нові реалії і проводити концерти онлайн.
Кума Ані Лорак Подкопаєва показала фото прийомного сина

Кума Ані Лорак Лілія Подкопаєва поділилася рідкісним фото з прийомним сином: “Діти нас вибирають”...

Відома українська спортсменка виховує трьох дітей. Старший син Вадим Нагорний з'явився у її сім'ї 2006 року. Як дитина Лілії Подкопаєвої виглядає зараз?

Популярне за тиждень

Популярне