Історія кохання колишньої Пономарьова Олени Мозгової з Девідом Аксельродом: батьки закоханих були проти

Нікому й на думку не могло спасти, що нерівний шлюб на 10 років старшої Олени Мозгової з підопічним Володимиром Ткаченком буде тривалим. Відтоді змінилося чимало – співак змінив ім'я, ставши Девідом Аксельродом. А от почуття пари за 8 років не згасли.

Олена Мозгова познайомилася з теперішнім Аксельродом на “Голосі країни 9”, де молодику вдалося вразити тренерів своїм потужним голосом і дійти до півфіналу.

Різниця у віці між Оленою Мозговою і Девідом Аксельродом складає 10 років

Відомий композитор Микола Мозговий був категорично проти цих стосунків, адже зять виявився на 10 років молодшим за його доньку Олену. Не вірили в щирість почуттів красеня-брюнета і більшість друзів жінки, які всіляко відмовляли її від необачного, на їх погляд, кроку.

Та кохання здолає будь-які перешкоди. Колишня дружина Олександра Пономарьова все одно вийшла заміж за свого обранця. Тим паче, що вже відчувала стукіт маленького серденька майбутньої донечки. Жінка перебувала на останньому місяці вагітності.

Пара відзначила 8-му річницю шлюбу

Морозного сніжного дня пара завітала до рацсу. Було дуже слизько, і тоді ще не Девід, а Володимир, ніжно підтримував кохану за лікоть. Наречена тримала в руках ніжний букет тюльпанів. Молодята прохали не робити урочистих церемоній і не вмикати вальс Мендельсона. Щоправда, коли поставили свої підписи в документах, не стрималися й злилися в щасливому поцілунку.

Щаслива пара виховує доньку Соломію

Близьке оточення вважало, що Девід сховався за спиною Олени від життєвих негараздів. Насправді це було не так. Саме Аксельрод допоміг дружині вийти з депресії, спричиненої смертю Миколи Петровича. Поряд із коханим Мозгова перестала почувати себе залізною леді і змогла розслабитися.

Олена теж підтримала коханого, коли він вирішив почати все з нуля і змінив не лише прізвище, але й ім’я. Найголовніше, тепер у них з’явився сенс життя – їхня донечка Соломія.

Поділитися статтею

Зараз читають

Кому перерахують пенсії у січні 2022 року?

Яким категоріям пенсіонерів в Україні вже перерахували пенсії у січні 2022 року

Пенсіонери з нетерпінням очікують на підвищення пенсій і хочуть знати кому і на скільки вже в січні 2022 року будуть підвищені пенсійні виплати.

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину ніж на зображенні відрізняється джміль, який сидить...

Відразу обмовимося, відмінність невелика і до джмеля не має відношення. Відрізняється квітка, на якому сидить джміль. Це підказка.
Ані Лорак

Ані Лорак в сріблястій сукні з каменів публічно звернулася до коханого чоловіка: “Немає сил...

Популярна українська співачка Ані Лорак не перестає інтригувати публіку своїми загадковими зверненнями до коханого чоловіка.
На скільки збільшать пенсії військовим у 2022 році?

Підвищення в Україні пенсій для військових у 2022 році

Якщо є випадки, що індивідуальна пенсія учасникам бойових дій менша за мінімальну пенсію, то їм щомісяця виплачуватиметься адресна допомога до пенсії.

Популярне за тиждень

Популярне