Підрослі красені-сини Віталія Кличка підкорили серця дівчат з усього світу: ось як вони виглядають

Віталій Кличко – не лише чемпіон світу з боксу, та мер Києва, а і багатодітній батько. Чоловік має двох синів та доньку, які живуть за кордоном.

Не так давно Віталій Кличко став холостяком. Мер Києва розлучився зі своєю дружиною Наталією після 25 років шлюбу. Чоловік зізнався, що це було логічним завершенням їхніх стосунків, адже вже 8 років вони з дружиною жили в різних країнах і мали різне життя. Розлучилися подружжя Кличків без сварок та скандалів і запевняють, що мають гарні стосунки, як мінімум через те, що у них є трійко спільних дітей.

Кличко і Єгорова прожили 26 років разом, а тепер вчаться робити це окремо
Кличко і Єгорова прожили 26 років разом і розлучилися у 2022 році

Що відомо про дітей Віталія Кличка

Старшого сина Кличка звати Єгор-Данієль, йому 22 роки і він здобуває вищу освіту у Великій Британії. У Лондоні хлопець вивчає бізнес-менеджмент. Єгор-Данієль має зріст 2,02 метри, він гарної статури та справжній красень. Крім навчання син Кличка займається баскетболом.

Віталій Кличко зі своїм старшим сином
Як виглядає старший син Віталія Кличка

Молодшого сина Кличка звати Максим, йому 16 років. Хлопець найвищий у зірковій сім’ї, його зрість 2,16 метрів, він як і брат займається баскетболом. Живе Максим у Лондоні, де навчається у престижній школі.

Як виглядає молодший син Віталія Кличка
Як виглядає молодший син Віталія Кличка

Також у Віталія Кличка є і донька на ім’я Єлизавета-Вікторія, їй 19 років. Дівчина живе у Амстердамі, де навчається у престижному університеті. Єлизавета-Вікторія вивчає психологію. Донька Кличка теж займається спортом, а саме плаванням. І зростом Єлизавета-Вікторія вдалася не у тендітну маму, а у кремезного батька. Зріст дівчини – 2,04 м.

Як виглядає донька Віталія Кличка (зліва)
Як виглядає донька Віталія Кличка (зліва)

Цікаво, що всі спільні діти Наталії і Віталія Кличків зростом вдалися саме у батька. Хоча зріст Наталії 175 см, на фоні свого колишнього чоловіка та дітей вона виглядає дуже маленькою і тендітною.

Як виглядають діти та колишня дружина Віталія Кличка
Як виглядають діти та колишня дружина Віталія Кличка

Поділитися статтею

Зараз читають

Знаменитості, які мали проблеми з законом

Заворотнюк, Кіркоров, Меладзе та інші: хто із знаменитостей сидів, або мав проблеми з законом...

Важко повірити, але багато російських знаменитостей мали в минулому проблеми з законом. Які ж злочини скоїли зірки? Давайте дізнаємося!
Жінка вилікувала хвору собаку

Жінка прихистила і вилікувала хворого песика. Собака стала справжньою красунею

Жінка побачила фото хворого песика в Facebook і не змогла його залишити одного. Собака так змінилася, що її просто не впізнати.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №20-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Тільки після того, як людина стала старшою, вона розуміє, що здоров'я - це найголовніше і його не можна купити за жодні гроші. Потрібно підтримувати здоров'я
Олександра Кучеренко

Дружина Комарова без косметики: як виглядає і яким чином їй це вдається?

Можна звичайно експериментувати над собою, поки не знайдеш оптимальний варіант, який підходить для вашої шкіри.

Популярне за тиждень

Популярне