Більше схожий на Гросу, ніж на Полянського: артистка замилувала фото з дитиною – “Як виросло моє сонечко”

Відома українська співачка Аліна Гросу на особистій сторінці показала фотографію з дитиною, яка виявилась дуже схожою не лише на неї. Артистка мило підписала опублікований кадр

Аліна Гросу, відома українська музикантка, після лікування в Індії тимчасово повернулась додому в Україну. Знаменитість скучила за своїми рідними, тому вирішила до них навідатись. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм зірка поділилась милим кадром зі своїм молодшим братом, а також розповіла про свої емоції щодо того, що хлопчик швидко виріс.

Знаменитість зазначила, що час промайнув настільки швидко, що її 5-річний брат Михайло вже зовсім скоро стане школярем. Втім, якщо оминати меланхолійно-сестринську частину, то загалом Аліна Гросу почувається неймовірно прекрасно, адже нарешті потрапила до рідного міста Чернівці.

Аліна Гросу розповіла про поїздку додому в особистому блозі
Аліна Гросу розповіла про поїздку додому в особистому блозі

Боже, як виросло моє сонечко, а я й не помітила! Вже скоро братик в перший клас піде. А я нарешті потрапила в рідне місто, де зарядилася енергією від сім’ї, близьких людей те друзів

– прокоментувала артистка.

Крім того, додала Аліна Гросу, вона б не хотіла покидати рідний дім і своє улюблене місто, адже саме тут вона почувається собою. Знаменитість запевняє, що ніде не буває так добре, як вдома. Втім, як би не хотілось співачці залишитись у рідному домі, вона зовсім скоро мусить його покидати.

Артистка зазначила, що додому повернулась зовсім ненадовго, адже в США її досі чекає навчання. Проте, на поїздку Аліна Гросу дивиться з ентузіазмом, адже нові знання, здобуті в Америці, можуть допомогти зірці втілити набагато більше якісних та цікавих творчих проєктів.

Аліна Гросу показала милу фотографію зі своїм 5-річним братом
Аліна Гросу показала милу фотографію зі своїм 5-річним братом

Варто зазначити, що відома українська співачка Аліна Гросу має дещо спільне у зовнішності зі своїм колишнім бойфрендом Романом Полянським. Світлий колір очей і витончені риси обличчя роблять схожим брата Гросу не лише на свою рідну сестру, а й на її колишнього коханого.

Поділитися статтею

Зараз читають

Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Пропозицію зробила Катерина. Віктор Павлік та його дружина вразили зізнанням

Віктор Павлік та Катерина Реп'яхова приховували свій шлюб майже два тижні.
Григорій Решетнік посадив за кермо свого Мерседеса наймолодшого сина

Григорій Решетнік посадив за кермо свого Мерседеса наймолодшого 2-річного сина: “Це безглуздо так ризикувати”...

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік в своєму Інстаграм-блозі показав, як наймолодший син керує його Мерседесом та зіткнувся з критикою.
Віра Брежнєва показала себе без макіяжу

Без фонограми і обробки: як звучить реальний голос Віри Брежнєвої

Багато слухачів сумніваються в вокальних даних екс-віагрянки Віри Брежнєвої. Як же насправді звучить голос співачки без обробки?
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №105-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Знайшли розв'язання задачі? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Гарного вам настрою та міцного здоров'я!

Популярне за тиждень

Популярне