Заміжжя зіграло злий жарт: що стало з колишньою найкрасивішою телеведучою України Оксаною Марченко

Горезвісна українська телеведуча колись вражала своєю харизматичністю та красою. Як знаменитість змінилась за майже 20 років разом зі своїм чоловіком Віктором Медведчуком

Колись відома та шанована українська телеведуча збирала перед екранами мільйони глядачів. За Оксаною Марченко з захопленням спостерігали, її любили та поважали. Втім, один скандал перевернув усе. Підтримавши політичну діяльність свого чоловіка, знаменитість назавжди перекреслила кар’єру, яку так довго будувала. Отже, як почалась історія кохання Марченко з тим чоловіком, який змінив її до невпізнання?

Історія кохання Марченко та Медведчука

Вперше тоді ще ведуча-початківець зустріла свого майбутнього чоловіка на заході “Людина року”. На початку 1999 року Оксана Марченко вела церемонію нагородження, а Медведчук став гостем цього заходу. Зіркова пара одразу зацікавилась одне одним, а в майбутньому їх не зупинила навіть різниця у віці – 19 років.

Оксана Марченко на весіллі зі своїм чоловіком Медведчуком
Оксана Марченко на весіллі зі своїм чоловіком Медведчуком

Оксана Марченко деякий час зустрічалась зі своїм майбутнім чоловіком, а вже 2003 року вони відгуляли весілля. Через рік у родині з’явилась на світ донька Дар’я. До слова, у ведучої є син від попереднього шлюбу. Богдан Марченко вчився у Швейцарії, а сьогодні вже сам став сім’янином.

Як виглядала Оксана Марченко в молодості
Як виглядала Оксана Марченко в молодості

Красива сімейна картинка та захоплення авдиторії завершилось у лютому 2021 року. Тоді Віктору Медведчуку було видано підозру у державній зраді. На політика наклали санкції, які він зі своєю дружиною визнав незаконними. Тоді Оксана Марченко вступила до його політичної партії та почала називати себе опозицією.

Як виглядає Оксана Марченко сьогодні
Як виглядає Оксана Марченко сьогодні

До слова, сьогодні скандально відомій телеведучій закидають надмірне захоплення пластичними операціями. Хоча сама знаменитість ніколи не коментувала того факту, що змінилась до невпізнання, можна припустити, що якась з маніпуляцій зі своєю зовнішністю виявилась доволі невдалою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ектор Хіменес-Браво здивував образом

Халат, туфлі, шкарпетки і нічого зайвого: запальний Хіменес-Браво показав, як модно одягатись цієї осені...

Відомий український шеф-кухар здивував шанувальників вибором одягу. Частина прихильників захопилась його почуттям гумору, втім інші дії Ектора Хіменеса-Браво не оцінили
Чому дочка Мохаммада Захура не показує обличчя – ілюстративне фото

Чому доньці пакистанця Мохаммада Захура заборонено показувати обличчя?

Мохаммад Захур – пакистанський чоловік української співачки Камалії. Слід зазначити, що чоловіки в Пакистані мають зовсім інші моральні підвалини, не такі, як в українців.
Монатік з дружиною

Як виглядає ліжко мультіартиста Дмитра Монатика? Дружина показала справжні постільні сцени

Ірина Демічева (Монатік) в своєму Інстаграм-акаунті показала деякі особисті моменти. Навіть незважаючи на те, що сім'я не любить виносити сміття з хати.
Кадр із серіалу

Режисер культового серіалу “Чорнобиль” вперше побував у Чорнобилі – нарешті українські бюрократи його...

В середині 2019 року на телеканалі HBO випустили високобюджетну історичну драму про Чорнобильську трагедію - міні-серіал з п'яти серій отримав відповідну назву «Чорнобиль». Проект хвалить величезна кількість критиків, за спиною - безліч нагород і сотні мільйонів переглядів.

Популярне за тиждень

Популярне