Фагот давно закоханий в Ольгу Навроцьку: чи ревнувала дизайнерка, коли він виходив на паркет із колишньою

Олег Михайлюта з гурту ТНМК брав участь у "Танцях з зірками" двічі з однією партнеркою. Уперше між ними виникли романтичні почуття. За 12 років Фагот був закоханий в іншу. Як поставилася Ольга Навроцька до суперниці?

Олег Фагот Михайлюта із гурту “Танок на майдані Конго” складає враження розважливого чоловіка. З усім тим, в особистому житті музиканта не завжди все складається ідеально.

Понад 10 років Фагот мешкає з Ольгою Навроцькою, але робити пропозицію руки й серця коханій жінці не поспішає. Напевно, боїться зурочити. Але ж саме заради дизайнерки Олег колись покинув вагітну дівчину, з якою збирався створювати сім’ю. Тож первісток народився вже за відсутності татуся.

Михайлюта сповістив журналістці Анастасії Будкіній, що йде до іншої, саме в той день, коли дівчина вирішила порадувати коханого новиною про вагітність. Але це не зупинило закоханого мачо.

Він усе одно став жити з Ольгою, кохання до якої знесло дах чоловіку, називаючи її “королевою ельфів”. Звісно, від дитини не відмовився, але жити з Настею заради сина Микити не схотів. Наплював музикант і на вимоги суспільства оформлювати стосунки з Навроцькою, не розуміючи навіщо це робити, коли їм удвох добре і без штампа в паспорті.

Фагот вийшов на паркет із колишньою коханою Катериною

У 2021 році Михайлюту запросили взяти участь у “Танцях з зірками” вдруге. Чоловік погодився, щоб вийти із зони комфорту. Йому показали трьох партнерок на вибір. Та коли Олег побачив Катерину Трішину, то на інших більше не дивився. Річ у тому, що саме з цією танцівницею він уже виходив на паркет 12 років тому. Тоді між ними виникли почуття, тож і тепер музикант вирішив танцювати саме з нею.

Стосунки з Катериною залишилися дружніми. От тільки заковика в тому, що тоді Михайлюта був вільний, а тепер перебував у стосунках з Навроцькою. Тільки згодом Фагот утямив, в яку халепу втрапив. Продюсери стали розкручувати його колишні стосунки для піару, а журналісти постійно ставили провокаційні питання. Чоловік ледве стримався, щоб не віддубасити особливо нахабного представника преси. На щастя, Навроцька все розуміла і не сварила чоловіка, хоча в глибині душі, напевно, зазнавала ревнощів.

Поділитися статтею

Зараз читають

Осінь!

Церковне свято 13 жовтня 2021 року: традиції, прикмети і заборони на день Михайла Солом’яного...

Коли побачите, що їжак розташував своє лігво на краю лісу, то очікуйте теплу зиму. Якщо почуєте писк Снігура, то буде рання зима.
Ані Лорак і Юрій Фальоса

Ані Лорак розповіла, як стала коханкою Юрія Фальоси в 14 років і згадала подробиці...

Юрій Фалеса став не тільки першим продюсером Ані Лорак, а й її першим чоловіком.

Полякова ошелешила чоловіка Вадима Буряковського своїм виглядом спросоння: розпатлана, без штанів і макіяжу

Оля Полякова — Суперблондинка української естради, яку публіка звикла завжди бачити при параді. Але в житті вона дозволяє собі відпочивати від макіяжу та сценічного вбрання.
Торт Студентський

Студентський радянський торт на сковороді майже з нічого – а смачно, як з кондитерської...

Бідні студенти, а в радянські часи всі були такі, не те що теперішні на джипах, народ винахідливий. Щоб ситно поїсти, були придумані унікальні рецепти з мінімумом продуктів. Цей торт - класика студентського жанру.

Популярне за тиждень

Популярне