Донька Олени Кравець танцює, Кошового співає, Лілії Ребрик знімається в кіно: талановиті незгірш батьків

Кажуть, що яблука від яблуні далеко не падають. І це дійсно так. Коли батьки талановиті й добилися чималих успіхів у професії, то й діти не відстають, демонструючи власні задатки.

Олена Кравець

Старша донька гумористки і ведучої Марія у річницю початку війни відзначила 20-річчя. Дівчина дуже самостійна і стала жити окремо від батьків ще з 15 років. З 7-ми Марічка почала займатися танцями і досягла у цій справі значних успіхів.

Донька Олени Кравець гарно танцює

Попервах дівчина боялася публіки і страшенно соромилася. Згодом хвилювання трішки вляглося, оскільки концертів чимало. Щоправда, професію вона собі вирішила обрати іншу – навчається в університеті на піар-менеджера.

Лілія Ребрик

Старша донька телеведучої Діана має лише 10 років. Але вже з 5-річного віку дівчинка багато знімається і приносить в дім гроші. Тож не знадобилося просити гроші на омріяний телефон чи велосипед.

Лілія Ребрик з доньками

Коли матуся була вагітна другою донечкою і не могла супроводжувати Діану на знімальний майданчик, вона їздила сама. На рахунку в Діани Дикої вже 6 стрічок, зокрема, “Серце матері”, “Подаруй мені життя”.

Євген Кошовий

15-річна Варвара поки що не визначилася, чим займатиметься у житті – співами чи танцями. У дівчини це виходить однаково гарно. Вона навіть пробувала жартувати як тато – брала участь у “Розсміши коміка”. Причому зробила це тайкома від татуся. Тож Женя Лисий був надзвичайно здивований, коли побачив серед учасників шоу власну доньку.

Донька Євгена Кошового гарно співає і жартує

А свої вокальні дані Кошова продемонструвала у талант-шоу “Голос країни. Діти”. Дівчина виходила на сліпі прослуховування двічі – у 3 і 5 сезонах. Глядачі відзначили, що за ці 2 роки Варвара навчилася володіти голосом значно краще.

Поділитися статтею

Зараз читають

Леся Никитюк

Малиновий, латексний, прозорий: Леся Нікітюк намагається привернути женихів своїми нарядами

Телеведуча Леся Нікітюк офіційно незаміжня. Та й хлопця у неї немає, а годинник, як кажуть, цокає.
Злата Огнєвіч зустрілась з Віталієм Кімом

Виділив час на важливу зустріч: Злата Огнєвіч похвалилась фотографією з українським крашем Віталієм Кімом...

Злата Огнєвіч вирушила з благодійним концертом до Миколаєва та зустрілась там з кумиром мільйонів українців. Віталій Кім прийшов на концерт до відомої української співачки
Халіт Ергенч

Як живе зараз Халіт Ергенч – султан Сулейман з “Пишного століття ” (Відео)...

Хочете дізнатися більше про це знаменитому і талановитого актора, що зіграв головну роль в "Пишному столітті", подивіться відео нижче.
Камалія з доньками та чоловіком з'явилися на світському заході у патріотичних костюмах

Камалія з доньками та чоловіком з’явилися на світському заході у патріотичних костюмах: справжні патріоти...

Найбагатша співачка України Камалія, яка продовжує давати благодійні концерти та збирати кошти для ЗСУ та постраждалих у війні людей, з'явилася на світському заході з чоловіком та дітьми в патріотичних нарядах.

Популярне за тиждень

Популярне