Скрипка народився в Таджикістані, Тіна Кароль – в Магадані, Злата Огнєвіч – у Мурманську: як стали українцями

Як виявилося, далеко не всі зірки, що зробили кар'єру в Україні, народилися саме тут. Доля занесла батьків декотрих за багато тисяч кілометрів. Така ситуація сталася з Олегом Скрипкою, Тіною Кароль, Златою Огнєвіч

Олег Скрипка

Після закінчення медінституту тато Олега Скрипки отримав направлення у Таджикистан, куди подався разом із дружиною, де вони провели 7 років. Тож майбутній музикант з’явився на світ 1964 року в Ходженті.

Дитинство Олега Скрипки минуло на Памірі

Малюк ще з дитсадка полюбляв виступати – співав, танцював, декламував віршики. Мама змалечку привчала дитину до роботи – Скрипка прибирав, виносив сміття, а ранком у неділю йшов із бідончиком за молоком. Їхній будинок був на краю міста, тож було видно засніжені верхівки Паміру. Навесні схили покривалися тюльпанами, влітку – маками.

Тіна Кароль

Зірка народилася 1985 року в селищі Оротукан на Магаданщині. Про ті роки згадувати не любить. Напевно, дитинство у такому суворому краї було не дуже райдужним. І справді, якщо перевести назву населеного пункту з якутської, виходить “невелика випалена ділянка”. Неважко собі уявити, які краєвиди бачила дівчинка перед очима.

Місце народження Тіни Кароль – Магаданська обл.

Колись співачка натякнула на деспотичне виховання, але подробиць не відкрила. Єдиною розрадою було слухання касет, які приносив її старший брат. Згодом мала навчилася ставити платівки Наутілуса й італійських музикантів.

Злата Огнєвіч

Тато співачки народився і зростав в Олександрії на Кіровоградщині. Коли здобув професію військового лікаря, його весь час посилали працювати в різні місця. Мама викладала російську мову. Отак і вийшло, що Інна (справжнє ім’я зірки) народилася 1986 року в Мурманську.

Злата Огнєвіч народилася в далекому Мурманську

Згодом вони мешкали в інших місцях. А з 5-річного віку Огнєвіч з сестрою і батьками мешкала в Криму. Саме тут дівчинка стала ходити до музичної школи, опановуючи майбутню професію. Після школи подалася до Києва, вступивши до музичної академії, щоб вивчати джазовий вокал.

Поділитися статтею

Зараз читають

Іван Васильович змінює професію - цікаві, але маловідомі факти про фільм

(Відео) Легенда радянського кіно “Іван Васильович змінює професію” і його померлі герої: завжди...

"Іван Васильович змінює професію " - культова картина, яку за майже 50 років з моменту виходу подивилися понад 60 мільйонів чоловік. І це тільки приблизно.
Оля Полякова, Тіна Кароль, Катя Осадча

ТОП-5 зірок, які вийшли заміж по зальоту: Тіна Кароль, Оля Полякова, Катя Осадча та...

Кожен з нас так чи інакше знайомий з нареченими, які йшли під вінець вагітними. У житті ніхто ні від чого не застрахований, тому сьогодні ми розповімо про зірок, які вийшли заміж по зальоту.
Спостереження

Геніальна господиня собаки зробила дірки в паркані, щоб пес міг спостерігати за перехожими

Ерін Джойс прорізала шість маленьких дірок в судовому паркані для своїх двох собак - чотири для очей і дві для їх носів.
Господарське мило і його чудодійні властивості

Топ-10 секретів застосування господарського мила: універсальний засіб і головний помічник

Практично в кожному будинку є господарське мило. Воно володіє різними властивостями, тому у нього широкий спектр застосування.

Популярне за тиждень

Дружина Міхеіла Саакашвілі Ліза Ясько ростить спільну доньку, якій два рочки:...

Народні хвилювання під грузинським парламентом у Тбілісі зібрали чимало охочих висловитися проти дій народних обранців і місцевої влади. Серед мітингарів була помічена й українка Ліза Ясько. Депутатка тримала за руку 2-річну донечку, батьком якої виявився колишній президент країни Міхеіл Саакашвілі.

Популярне