Шлюби Могилевської, Цимбалюка, Корикової протрималися менше року: що стало на заваді створенню міцної сім’ї

Стаючи на весільний рушник, пари зазвичай сподіваються прожити разом до кінця життя. Та іноді стається не так, як гадається, і шлюби розпадаються в тому ж році, в якому були взяті.

Наталя Могилевська та Дмитро Чалий

За спиною у 47-річної співачки чимало гучних і не дуже романів, але у рацсі з офіційним розписом Наталка побувала лише раз. Коли Могилевській було 29 років, вона зіграла весілля з бізнесменом з тодішнього Кіровограда (нині Кропивницький) Дмитром Чалим.

У перший день сімейного життя Наталя Могилевська виглядала щасливою

Те, що прийняла необачне рішення вийти заміж, новоспечена дружина втямила вже за тиждень спільного життя. Залишилося владнати формальності і за пів року оформити розлучення. Артистка знову стала вільна і незалежна від думки жодного чоловіка.

Олена Корікова та Дмитро Ліпскеров

Свого сина юна Олена народила поза шлюбом, тому коли почала зустрічатися з письменником, настояла на узаконенні стосунків. Дмитро виконав забаганку коханої і розписався, хоча матір Ліпскерова була категорично проти цих стосунків.

Шлюб Корікової з Ліпскеровим тривав 11 місяців

Корікова була молодою, не дуже освіченою особою, тож начитаному літератору не було про що з нею розмовляти. Між тим дівчина старалася з усіх сил догодити чоловіку й свекрусі – готувала, прала, прибирала. От тільки бесіду про мистецтво не могла підтримати, тому закоханість швидко розвіялася. Вони розлучилися за 11 місяців.

Тарас Цимбалюк та Тіна Антоненко

За перипетіями стосунків Тараса і Тіни з захопленням слідкувала вся країна. Закохані зустрічалися 3 роки поспіль. А потім Цимбалюк зробив художниці по гриму пропозицію просто в прямому ефірі на паркеті “Танців з зірками”. Невдовзі зіграли гарне карпатське весілля.

Тарас Цимбалюк з коханою прожив менше року

Молодята частенько радували шанувальників спільними фотосетами, іноді навіть без одягу. Тож для широкого загалу стало справжнім шоком новина, що актор розлучився з другою дружиною. Цимбалюк з Антоненко не протрималися разом й року.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина вперше після розставання з Еллертом розповіла правду про їхні стосунки: ще не...

Ксенія Мішина зізналася, що їх з Олександром Еллерт відносини нині переживають кризу.
Так по вірі вам буде!

Молитви про дарування змін в житті і прийнятті правильного рішення

Господи, я знаю, що мій вибір вплине на моє майбутнє, тому керуєте мною.
Настя Каменських

Неземна красуня: добірка найсміливіших фото Насті Каменських

Настя Каменських - одна з найкрасивіших зірок української естради. Її фізичною формою захоплюються мільйони, тому вона із задоволенням показує свої фотографії на загальний огляд.
Наталя Андрейченко на самому початку своєї кар'єри

Радянська Меррі Попінс відзначає день народження: Наталя Андрійченко – фото в молодості та зараз...

Наталя Андрійченко - була однією з найкрасивіших актрис СРСР. Як вона виглядає зараз, через багато років після ролі у відомому фільмі.

Популярне за тиждень

Популярне