Олександр Цекало не хоче знайомити рідного брата з четвертою дружиною: Віктор бачився лише з сестрою Брежнєвої

Олександр Цекало вчетверте одружився ще 4 роки тому, але й досі не зголосився познайомити рідного брата Віктора зі своєю обраницею Дариною Ервін. Виходить, що брати не бачилися вже кілька років поспіль.

Востаннє Олександр з Віктором бачилися в Італії, коли Цекало-молодший ще був одружений з Вікторією Галушкою, сестрою Віри Брежнєвої. Тоді відзначали день народження сина продюсера Мишка. Нічого не передвіщало близького розлучення. Олександр і Вікторія виглядали щасливими. Принаймні гість не помітив жодних ознак зламу в стосунках пари.

Віктор Цекало нині мешкає у москві, але практично не бачиться з братом, який переселився за кордон

Нову дружину родича Віктор поки ще не бачив. Коли розмовляли з Сашком телефоном, той відгукувався про благовірну дуже схвально. З Лолітою Сашко прожив 12 років, з Вікторією – 10. З Дариною побрався 2019-го, тож у Віктора ще буде час побачити невістку, допоки Цекало не знайде собі чергову забаву.

Четверту дружину Олександра Цекала брат бачив лише на фото

Дивно чути подібне, адже рідні брати довго мешкали в одному місті – москві. Саме Олександр, що першим пробився на російський зірковий олімп, перетягнув згодом туди і родича з Києва. Всіляко допомагав з роботою. Віктор навіть мешкав якийсь час у нього вдома, знімаючись у картинах, які продюсував Цекало. Звісно, доводилося проходити кастинги на рівні з іншими акторами. Та не віриться, щоб впливовий родич не замовив слово за рідню. Віктор мешкає в російській столиці вже 6 років.

Цекало зняв кохану в кіно

Кар’єра Віктора Цекало склалася не так вдало, як у меншого брата. У 90-их роках йому навіть довелося деякий час підробляти в кіоску продавцем. Власник ставився до працівника з повагою, адже його на той час уже крутили по телевізору. А актор дуже переживав, щоб його не побачили колеги з театру.

Поділитися статтею

Зараз читають

дружина DZIDZIO

Дружина DZIDZIO підкорила пляж ідеальною фігурою: красива і талановита

Вони довго приховували свої відносини, але інтернет, як то кажуть, знає все. Ярослава Притула-Хома, дружина яскравого артиста DZIDZIO тепер теж в об'єктивах ЗМІ. Сьогодні ми дізналися, де відпочиває зоряна дружина і чому весь пляж тепер до неї небайдужий.
Донька Юрія Нікітіна наслідує Ірину Білик

Донька продюсера Юрія Нікітіна наслідує його екс-дружину Ірину Білик: пише пісні і знімає кліпи...

17-річна донька Юрія Нікітіна вирішила спробувати сили в шоу-бізнесі. Поліна випустила кліп на власну пісню. Її мама Оля Горбачова теж колись співала в гурті «Арктика». Але ж пісень не писала! Це скоріше прерогатива попередньої дружини тата Ірини Білик. Яким чином юнці передався талант примадонни української естради?
Филипп Киркоров не перестает удивлять выбором сценических образов

Носит он, а стыдно нам: самые безумные образы Филиппа Киркорова

Певец удивляет поклонников не только своими песнями и громкими скандалами, но и весьма эксцентричными образами.

Сумська та Борисюк, Камалія та Захур та інші: ТОП-5 найміцніших та найщасливіших пар українського...

Створити міцну та щасливу сім'ю, яка пройде всі випробування та життєві труднощі, не так уже й легко. А знаменитостям через щільний робочий графік і популярність ще складніше знайти людину, з якою можна прожити все життя.

Популярне за тиждень

Популярне