60-річну Людмилу Артем’єву зараз би до “Сватів” не взяли: зірці можна довірити хіба що роль Баби-Яги

Людмила Артем'єва відома телеглядачам по серіалам "Свати", "Таксистка" та багатьом іншим. Актриса завжди виглядала ідеально. Та час минає, і ось уже в 60-річній жінці практично не можна впізнати професорську дружину Ольгу Ковальову.

Були часи, коли українців неможливо було відтягнути від телевізора, бо там показували черговий сезон “Сватів”. Людмилі Артем’євій дісталася роль дружини професора Ольги Ковальової. Вона завжди інтелігентно закочувала очі, споглядаючи за дивацтвами простої сім’ї Бутків.

Зірки Сватів у першому складі

Але в 7 сезоні, де йшлося про молодість головних героїв, глядачі актриси вже не побачили. З цим сезоном сталася справжня катавасія. Частина 7 сезону знімалася 2017-го в Білорусі. Далі знімальна група збиралася передислокуватися до Грузії, але цього так і не сталося. У 2020 році дійшла черга до Молдови.

Ходили чутки, що Артем’єва посварилася з продюсерами через гроші. Та згодом вона сама пояснила, що знімання розтягнулися в часі, і жінка знайшла іншу роботу, яку не змогла суміщати зі “Сватами”.

60-річну Людмилу Артем’єву неможливо впізнати

Тепер пані Людмила, напевно, сто разів пошкодувала про такий вчинок, адже у 60 років залишилася біля розбитого корита. У нові проєкти її не запрошують, тож коштів не вистачає на оплату комірного й іпотеки.

Зрідка Людмилу Артем’єву все ж запрошують зніматися

Артем’єва поскаржилася підписникам власної сторінки, що тепер не може купувати речі, які сподобалися, а ретельно планує закупи, обираючи тільки найнеобхідніше з одягу чи взуття. Хотіла підзаробити на крипті, та без досвіду й розуміння основ віртуальних грошей втратила навіть те, що було.

Шанувальники актриси з розумінням кивають головами, але допомогти навряд чи зможуть, бо й самі ледве зводять кінці з кінцями. Та і зовнішній вигляд Людмили Вікторівни вже нікого не надихає – жінка перетворилася на старезну бабцю. Навіть не дивує, що зірці можуть нині запропонувати хіба що роль Баби Яги.

Поділитися статтею

Зараз читають

Історії життя та популярності Кошового, Кравець і Сопонару

Відомі блазні України, які шуткують все життя: історія Кошового, Олени Кравець і Сопонару з...

Їхні обличчя, харизму та жарти знає ледве не кожен українець, проте мало хто замислювався про те, як починалась історія найвідоміших гумористів України
Бабкін і Плакидюк знайшли гриби

Тихе полювання українських знаменитостей: як Горбунов з Осадчою, Камалія, Бабкін та інші гриби збирали...

Тепла частина осені позаду, підходить до завершення і грибний сезон. Багато з нас неодноразово прогулялися в ліс за дарами, насушили, намаринували грибочків на зиму. Зірки теж не пасли задніх і з задоволенням хвалилися своїми знахідками.
Фотомодель Альона Омовіч

Українська Кардашьян Алена Омовіч показала свій 6-й розмір в Одесі

Альона Омовіч стала відомою фотомоделлю завдяки своїм воістину видатним достоїнствам, не дарма її називають українською Кардашьян. Зараз красуня відпочиває в Одесі і поділилася пляжними фото.
Американські млинці

Рецепт американських млинців: як приготувати американські чи канадські млинці у себе вдома

Американські та канадські млинці зазвичай подають на сніданок стопкою по дві або три штуки та покривають безліччю смачних начинок.

Популярне за тиждень

Популярне