За і проти гостьових шлюбів: в Ірини Білик, Лізи Боярської, Петра Красилова два з трьох вийшли невдалими

Важко собі уявити, що члени однієї родини можуть мешкати поокремо. Але зірки надають нам приклади гостьових шлюбів – вдалих і не дуже. Розберімося, як це відбувається, і чи тривалі подібні стосунки?

Ірина Білик

Про те, що співачка вийшла заміж, загал дізнався, коли родина поповнилася синочком Табризом. От тоді й спливло ім’я чергового чоловіка зірки – азербайджанець, що мешкає в москві, на ім’я Аслан. Пара так і не з’їхалася, попри появу дитини. Кожен із подружжя залишився жити у своєму місті.

Гостьовий шлюб Ірини Білик з Асланом Ахмадовим протримався 6 років

Зрідка Ахмадов навідувався у Київ, відвідував дружину з сином, а потім знову повертався туди, де на нього чекала робота. Хлопчика Білик сама не народжувала. Лікарі попередили, що можуть бути наслідки, подібні до історії з Жанною Фріске, тому цю справу довірили сурогатній матері. За 6 років гостьовий шлюб розпався, так і не встигнувши переродитися у справжній.

Ліза Боярська

Через те, що актриса з чоловіком Максом Матвєєвим мешкають у різних містах, постійно мусуються чутки про їхнє розлучення. За цей час пара встигла нажити двох синів, тож злим язикам уже слід замовкнути.

Ліза Боярська з Максом Матвєєвим 13 років щасливо живуть на два міста

Ліза працює у театрі в Санкт-Петербурзі, Макс постійно зайнятий на зніманнях у москві. Але обоє щасливі рідкими зустрічами. Їхній шлюб триває вже 13 років. Родина перебралася жити в нову оселю в Пітері, але від цього чоловік не став рідше їздити до столиці. Коли перебували на самоізоляції, страшенно раділи, що видався момент побути разом трішки більше, ніж зазвичай.

Петро Красилов

Шлюб зірки “Не народися вродливою” навпаки не витримав випробування відстанню. Подружжя прожило разом 16 років, три з яких Ірина Шебеко провела в Лос-Анджелесі.

Петро Красилов прожив з Іриною Шебеко 16 років

Жінка разом із донькою подалася за океан, щоб вивчитися на фотографа. З чоловіком бачилися виключно під час канікул. А у 2021 році всі були ошелешені новиною, що подружжя розлучилося.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як розпізнати про що плаче малюк

Мій малюк плаче: як розпізнати, що турбує дитину

Плач - це єдиний засіб спілкування дитини, спосіб висловити емоції, і пояснити потреби: голод, біль, страх, нудьгу, втому тощо. Батьки повинні розшифрувати ці сигнали, щоб якомога краще відреагувати на них.
Пиріг з простих інгредієнтів на швидку руку

Пиріг з простих інгредієнтів. Готується швидко, випікається ідеально (Рецепт з фото)

Домашню і смачну випічку до чаю можна приготувати з простих інгредієнтів. Смачно навіть без начинки, і готується за допомогою звичайного вінчика.
Скарб тут!

Сім’я ледве не продала будинок зі скарбами на горищі: всі подробиці

Коробку витягли, і Кейт за допомогою молотка відкрив її та виявив в цілому 46 000 доларів на банкнотах 1930-х і 50-х років
Дзідзьо зі своєю колишньою дружиною Славією

Дзідзьо після розлучення з дружиною подарував їй розкішну квартиру за шалені гроші: хоче возз’єднатися?...

Не так давно відомий виконавець Дзідзьо похвалився новим придбанням - розкішної квартирою. Як виявилося, купив він її не для себе.

Популярне за тиждень

Популярне