Діти Влада Ями, Тіни Кароль, Анатолія Анатоліча зростають за кордоном: чи сумують за Україною

Допоки дорослі дядьки міряються м'язами, влаштовуючи війни, страждають від їхніх дій не лише дорослі, але й діти. Зіркові батьки кинулися наввипередки рятувати малечу, вивозячи за кордон. Як почуваються нащадки знаменитостей вдалині від рідного дому?

Влад Яма

Хореограф обожнює свою дружину Лілію і сина Леона. Можна простежити за Інстаграмом, скільки часу дбайливий татусь проводить із сином. Щойно в Україні почалися активні бойові дії, Яма з сім’єю виїхав до Маямі.

Звісно, від ракетної небезпеки Влад родину вберіг, а от від ностальгії за батьківщиною – ні. Леону всього 7 років, але він теж сумує за Україною. Хлопчина стає на березі і задивляється у водну далечінь, ніби хоче побачити за обрієм рідне Запоріжжя.

Тіна Кароль

Син співачки відправився до Англії задовго до початку війни. Веніаміну нині 14 років. Мама не нахвалиться на успіхи своєї єдиної кровиночки. Торік улітку Огір-молодший закінчив навчання у середній школі, причому з усіх предметів отримав на екзаменах “відмінно”.

Син Тіни Кароль підріс і змужнів

Тепер підліток перейшов у старшу школу. Кароль доводиться платити за Repton Preparatory School майже 1 млн грн на рік. Тіна отримує такі гонорари, що може собі дозволити подібну розкіш. Навряд чи Веня піде по стопах мами. Швидше, займеться науковою діяльністю.

Анатолій Анатоліч

Цілий рік троє дітей шоумена разом із мамою Юлою перебували за кордоном. Родині довелося кілька днів сидіти в підвалі власного будинку у Вишгороді. Тож було вирішено евакуюватися до Франції. Татусь відвідував родину, коли виривався на благодійні концерти в Європу. Найменшому Нілу всього рік, тож переважну частину життя малюк провів за кордоном.

Та тепер було вирішено повернутися додому в повному складі. Щасливий татусь зафільмував емоції доньок, коли ті потрапили в рідний дім і врешті змогли обійняти улюблених собачок Айзу й Елю. Життя у Парижі було доволі комфортним, та все одно вдома краще, вирішили всі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Настя Каменських одягла облягаючу сукню і підкреслила свій круглий живіт та широкі стегна

Куди зникла Настя Каменських після повернення в Україну: співачка побудувала плани на майбутнє без...

Відома українська співачка Настя Каменських після початку повномасштабної війни в Україні декілька місяців провела за кордоном, а зараз після повернення додому зникла з Мережі.
Ілону Гвоздьову захейтили через молодшого сина

Ілона Гвоздьова вирішила, що сину буде краще з бабусею і дідусем: “Постійні кредити, невдачі,...

Ілону Гвоздьову настільки дістали хейтери, які висловлюють сумніви в її материнських почуттях, що вона вирішила написати розлогий пост, пояснивши свої дії.
Задумлива Джамала

Джамала в новому образі захопила шанувальників: такої зачіски у неї ще не було (Фото)...

Джамала дреди дуже йдуть. Ви можете подивитися на дреди Джамали на фото внизу з інстаграм.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський завершує кар’єру співака і йде з посади ректора в університеті культури і...

Відомий "співаючий ректор " Михайло Михайлович Поплавський зробив серйозну заяву. Він має намір закінчити кар'єру співака і піти з посади в університеті.

Популярне за тиждень

Популярне