Колишній Притули Лесі Нікітюк тепер сам Кирило Буданов свічки задуває: як телеведуча проводить дозвілля

Сама собі режисер, сама собі акторка. Добре, що глядачів вистачає і їм це подобається. Леся Нікітюк створила власний Голлівуд у своєму інстаграмі.

Наша талановита зіркова телеведуча Леся Нікітюк не припиняє радувати своїх користувачів відзнятими за власним сценарієм гумористичними мініатюрами. Причому грає різні ролі в них також Леся у єдиній особі.

Багато мініатюр пов’язані з рекламою якогось продукту. Наприклад, товарів Intertop: у примірювальній Леся переміряла багато чого, а вийшла з магазину у своєму ж червоному пеньюарі.

“Мінус сімдесят. Прямо як мрія моєї куми, тільки не у відсотках, а у кілограмах”

Таким чином ведуча прорекламувала сезонні знижки, та ще й залишила коментар: “Щоб ви у мене не ходили голі”.

Користувачі миттєво відреагували: “Реклама, яку дивишся із задоволенням”,- пише один. “Ой, клас! Перший раз дивлюсь рекламу і вона не бісить!”,- додає інший.

Театр одного актора

За певний період вона створила купу образів: тут і агентка 007, і всім добре знайомі образи бабок-пліткарок біля під’їзду зі словами: “Це ж та пр…Притулу, яка знає”

Мініатюри від Лесі Нікітюк
Мініатюри від Лесі Нікітюк

Окрім реклами вона розігрує цілі мініспектаклі на різні теми.

Ось в одному вона ледь протискається у ліфт для однієї персони, який вона знайшла в одному з київських будинків. Виявляється, за радянських часів одному старому чиновникові навіть персональний ліфт зробили.

А ось вона розповідає про найдовший трамвайний маршрут у Києві, і тут вже в хід йдуть і ковдра, і подушка.

Але самим гуморним справжні поціновувачі Лесі вважають її мініатюру-колаж, коли вона вдало поєднала два відео, на одному з яких Кирило Буданов задуває свічки на своєму торті, а на другому у той самий момент у неї вдома, майже в інтимній обстановці, раптово від сильного пориву повітря здуваються свічки. Таким чином Леся привітала всіх з Днем воєнної розвідки України. Глядачі у захваті від почуття гумору Нікітюк та називають такі мініатюри найкращими, геніальними, класними.

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.