“Пробивний Тьомчик із Вовчанська”: шлях Артема Пивоварова від шибайголови до зірки українського шоубізнесу

У свої 33 роки Артем Пивоваров може похвалитися значними досягненнями на теренах українського шоубізу. Звичайний хлопчик з провінційного містечка спромігся стати зіркою першого ешелону.

Народився Тьомчик у Вовчанську, що на Харківщині. Тато покинув родину, коли Артему було всього кілька місяців, тож хлопчик узяв прізвище матері. Попервах батько час від часу навідувався, а потім узагалі забув про сина.

Допомагала ростити маля бабуся. З рідним дідусем Пивоваров не знаходив спільної мови. Натомість нерідний дідусь компенсував брак чоловічого виховання. Саме цей чоловік навчав хлоп’я ловити рибу та керувати автівкою.

Як Артем Пивоваров пробився на велику сцену

Артем рано подорослішав, бо зростав у суворих умовах та правилах вулиці. Доводилося змалечку збирати чорний метал, щоб здобути якусь копійчину, а вже в 14 років підліток страждав на алкогольну залежність.

Як Артем Пивоваров пробився на велику сцену

До світу музики школярика заохотив вчитель. Артем розбив м’ячем вікно в актовій залі, а той пообіцяв нікому не говорити, якщо Тьома зголоситься співати в хорі. Довелося погодитися, хоча там були одні дівчатка.

Згодом Пивоваров опанував гру на гітарі за самовчителем і навіть брав участь у шкільних постановках. А коли вирішили з хлопцями створити рок-гурт, то музичні інструменти довелося вкрасти.

Як Артем Пивоваров пробився на велику сцену

Мама працювала лікаркою, тож і сину бажала такої ж долі. Артем поступив навчатися у Харківський медколедж. Після цього вдень працював фельдшером-акушером, а ввечері відвідував музичні тусовки.

Як Артем Пивоваров пробився на велику сцену

Якось поїхав у тур із гуртом Dance party. Dance! Dance! й заробив за місяць піврічну зарплату. Відтоді зробив вибір на користь музики, адже в медицину міг повернутися будь-якої миті.

Звісно, на молодого артиста чекала купа труднощів та перепон. Попервах доводилося писати пісні іншим артистам. Та Артем так наполегливо стукав у всі продюсерські двері, що врешті удача посміхнулася і йому. Тепер збирає Палац спорту по 3 дні поспіль на 10 тисяч місць, хоча на перший концерт Пивоварова прийшло ледь зо півсотні людей.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?