“Викрадач жіночих сердець “: 20-річний син Анастасії Заворотнюк виріс і став справжнім красенем

Син онкохворий актриси Анастасії Заворотнюк Майкл опублікував у своєму Інстаграмі нове фото.

Російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка запам’яталася роллю няні Віки, вже рік бореться з важким онкологічним захворюванням. Поруч з Анастасією весь цей час перебувають її сім’я – чоловік Петро Чернишов, мама Валентина Заворотнюк і улюблені діти.

Сім’я Анастасії Заворотнюк

Старша дочка актриси Ганна активно веде свої сторінки в соціальних мережах і часто публікує свіжі фотографії. Однак син Майкл не так публічний і споглядати нові фотографії в його мікроблозі можна дуже рідко. Саме тому недавня публікація Майкла в своєму Інстаграмі викликала такий фурор.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEeTa28l5lZ%2F&is_from_rle

Судячи з коментарів, своїми новими знімками юнак закохав у себе сотню дівчат. «Вау, який гарний», «Красень», «Ого, як красиво», – прокоментували шанувальниці. Підписники Майкла відзначили, що він схожий на свою матір Анастасію.

Що відомо про сина Заворотнюк?

Відомо, що спадкоємець Анастасії Заворотнюк деякий час здобував освіту в Швейцарії. Після повернення в Росію юнак вступив до МГІМО. Майкл захоплюється музикою і грає на кількох інструментах. Крім того, хлопець пише вірші.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.