Горбунов зачарував фото Осадчої на пляжі, красуню сплутали з Поляковою

Author name 2 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Юрій Горбунов та Катя Осадча провели літо на пляжі
Юрій Горбунов та Катя Осадча провели літо на пляжі

Горбунов вирішив попрощатися з літом 2020 року яскравою теплою фотографією зі своєї довгоногої дружиною Катериною Осадчою.

На березі моря провідна Світського життя розляглася так відкрито, що шанувальники сплутали її з супер блондинкою і інший довгоногої бестією Олею Поляковою. Юрій Горбунов зазначив, що йому це літо дуже сподобалося, якби не один нюанс – коронавірус і карантин. Горбунов і його щаслива дружина сподіваються, що залишок року можна буде провести щасливо і запам’ятовується. До того ж, це літо виявилося знаковим для пари телеведучих ще з кількох причин – Юрій Горбунов відзначив свій п’ятдесятирічний ювілей, і дружина Катя Осадча відсвяткувала п’ятнадцятирічний ювілей програми “Світське життя “.

На фото парочка ніжилася під жарким сонечком і насолоджувалася прозорою морською водою на канікулах в Туреччині, де відпочивали з їх маленьким сином Іваном ще в кінці липня. При цьому Катя продемонструвала струнку фігуру в міні купальному костюмі блакитного кольору з квітковим принтом.

https://www.instagram.com/p/CEkXTqlJ8H6/

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею