Пішла баба в повний відрив: зірка Кварталу-95 Катерина Нікітіна таке витворяла на пілоні, що у шанувальників щелепа відвисла (ВІДЕО)

Розумниця, красуня, блондинка Катерина Нікітіна з жіночої частини Кварталу-95 похвалилася своїм хобі. Це танці на жердині.

У народі побутує думка, що якщо дівчина гарна, та ще блондинка, то точно дурна. І мало хто знає, що Катя Нікітіна має вищу освіту за спеціальністю “інженер комп’ютерних систем “, вона з 17 років сама заробляє викладанням танців і гімнастики.

Катерина Нікітіна

Дівчина з простої сім’ї, її тато – звичайний зварник, мама – викладач в університеті. Дівчина з раннього дитинства займалася танцями і гімнастикою, досягла відмінних результатів. Вона добре малює і мріє зайнятися моделюванням одягу.

Катя Нікітіна дуже красива

А поки завдання №1 для Каті – закріпитися в Жіночому кварталі, куди потрапила після суворого відбору та величезного конкурсу.

Олена Кравець і Катя Нікітіна на репетиції

Днями Катя похвалилася своїми успіхами на пілоні:

Хотіла щось розумне написати, про горе і тд. Про те, що я раніше дуже соромилася подібне виставляти … переживала що будуть говорити про мене «стриптизерка» і тд ..
Але …
Слава Богу я виросла з цих думок!
Ось правда виросла!
+ Це моє хобі!
Я кайфую від цих занять !!!

Шанувальникам танець дуже сподобався, вони засипали дівчину компліментами.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEq3SX_gqtA%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.