Дочок-близнючок Камалії не пустили до школи через коронавируса – вирішили перестрахуватися

1 вересня вбрані дітлахи в букетами пішли в школу. А дочки Камалії, які вчаться у другому класі, залишилися вдома. В чому причина?

Камалія у своєму Інстаграмі виставила минулорічне фото, коли близнята Мірабелла і Арабелла пішли в перший клас філії англійської школи в Києві.

Фото 2019 року

У підписі під фото Камалія пояснила, чому в цьому році дівчатка на пішли не лінійку. Справа в тому, що сім’я буквально днями повернулася з відпочинку на яхті. Вони на морі були майже місяць і дівчаткам потрібен час на акліматизацію. Щоб виключити застуди, турботлива мама вирішила залишити їх на кілька тижнів вдома.

Камалія з дочками

Друга причина – зростання захворюваності в Києві на коронавірус. Батьки Мірабелла і Арабелли вирішили перестрахуватися і подивитися, який ситуація буде з часом.

Камалія написала так:

Можливо хтось скаже, що я занадто педантична і переборщую, але мої діти – найцінніше, що у мене є, краще поберегтися. Дорогі батьки, здоров’я всім нам! ✏️📖🔔

Звичайно, справа батьків турбуватися про своїх дітей. Тим більше, коли є можливість вчитися і вдома.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.