Перший Холостяк Максим Чмерковський показав свою дружину, брата і сина

Перший сезон міжнародного проекту "Холостяк" в Україні запам'ятався назавжди. Яскравий, красивий і успішний головний герой приїхав шукати свою принцесу. Але не знайшов. А зараз він дуже щасливий.

Як пам’ятаєте, Максим під тиском ведучих таки вибрав одну дівчину – Сашу Шульгіну, хоча всі глядачі думали, що це буде Яна Соломко. Але з Сашею у них нічого не склалося – вони разом були менше 3-х місяців.

Максим Чмерковський і Саша Шульгіна

На передачі у Анфіси Чехової Максим зізнався – у нього не виникло ніяких почуттів до дівчат на проекті, а Сашина меркантильність зруйнувала навіть їх дружбу.

Після цього Максим зустрічався з відомою американської моделлю Кейт Аптон, потім з фігуристкою Меріл Девіс. Потім у нього був таємний і недовгий роман з поп-зіркою Дженіфер Лопес. З 2015 року він зустрічаэться з австралійською танцівницею Петой Маргатройд.

Максим і Пета Маргатройд

У січні 2017 у них народився син Шей Александер, а влітку вони з Петою одружилися.

Освідчення в коханні на американських “Танцях з зірками” Максим з дружиною і сином

Зараз Максим займається організацією нового сезону танців із зірками. У шоу буде брати участь його 34-річний брат Валентин. Він багаторазовий чемпіон США з бальних танців, вже два рази вигравав шоу.

Максим і його брат Валентин

Днями папараці зловили момент зустрічі Максима з дружиною у студії. Видно, що парі справжні почуття.

Максим Чмерковський з дружиною

 

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.