47-річна Юлія Висоцька зняла верх від купальника: дружина Кончаловського похвалилася соковитою фігуркою на яхті

Дружина Андрія Кончаловського, 47-річна Юлія Висоцька, зняла верх від купальника і без сорому красується фігурою на яхті. Для свого віку телеведуча просто неймовірна.

Героїня статті регулярно підкреслює нарядами свої достоїнства, чим кожен раз викликає у шанувальників справжнє захоплення. Втім, їх можна зрозуміти, адже далеко не всі навіть молоді дівчата виглядають так добре.

Останнє фото теледіви в соцмережах і зовсім викликало бурю емоцій у підписників. На цей раз Висоцька поділилася кадрами з прогулянки по морю.

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Зірка позувала в коротких джинсових шортах та ліфі від купальника, який майже зняла. Правда до камери Юлія повернулася все-таки спиною, хоча і нудніше фото від цього не стало.

Підпис до фотографії: «Підняти вітрила! Курс в таємничу невідомість, до Мису Доброї Надії. Гарного дня!».

Звичайно, в коментарях на ведучу тут же обрушилася гора компліментів:

  • «Струнка, мила, дуже красива жінка»;
  • «Ви мене надихаєте!»;
  • «Як можна так готувати і мати таку фігуру?»;
  • «Молода і тілом, і душею»;
  • «Юля, ви взагалі їсте або тільки готуєте? Фігура як у дівчинки».

Варто сказати, що тримати себе в тонусі Висоцькій допомагає спорт та дисципліна, причому ніяких особливих обмежень в раціоні у неї немає:

«Я не сиджу на дієтах, тому що я в них не вірю, а вірю я в дисципліну. Душити себе відсутністю лактози, глютену або цукру мені не цікаво. Я їм все. Можна все, але в міру, а також розуміючи, коли, що і з чим поєднувати».

Юлія Висоцька

Здається, такий підхід до харчування дійсно працює, що як не можна краще демонструють підтягнуті форми Юлії.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.