Гайтана зважилася відкрити свою важку неприємну таємницю: “Я повірила шахраю і аферистові “

Здавалося б, у зірок є все необхідне для щастя - фінансова свобода, успіх і любов публіки. Але часом навіть слава не може захистити знаменитостей від сімейних трагедій або нещасних відносин: останнім часом багато артистів щиро діляться своїми історіями сліз і втрат.

Що ж тримає перших красунь естради поруч з жорстокими партнерами, аферистами або просто зрадниками? Нещодавно сумними фактами про своє особисте життя поділилася співачка Гайтана.

Виявилося, що колишнім партнером виконавиці був дуже нечесна людина – чоловік «кинув» дівчину на велику суму грошей. Про підозрілість обранця Гайтані не раз натякала рідна бабуся, але в очах співачки чоловік здавався чесним і турботливим, поки його злочинна схема не розкрилася.

Гайтана зараз

На початку відносин він обманом отримав довіреність від Гайтани, що дає можливість розпоряджатися її фінансами і нерухомістю, а коли артистка вирішила сама зайнятися бюджетом – зник з її життя разом з усіма грошима. Більше того, вся її нерухомість була вже продана без її відома.

Імені цього чоловіка сама співачка не розкрила – але у журналістів з’явилися підозри, що він також з публічного середовища. Адже єдині довгі стосунки, про які відомо у відкритому доступі, були у Гайтани з продюсером Едуардом Климом.

Гайтана та Едуард Клім

Після розставання з ним жінка кардинально змінила життя. Вона 7 років заліковувала рани і тільки тоді змогла повернутися на сцену. Гайтана таємно вийшла заміж і народила дочку в 38 років. Тільки коли дівчинці виповнилося 2 роки, вона вперше показала свою сім’ю публіці. Її чоловік – американський саунд-продюсер Олександр Смарт, а дочку звуть незвичайним подвійним ім’ям Ніколь-Сапфір.

Гайтана з чоловіком Александром і дочкою Ніколь-Сапфір

Кліп Гайтани 2020 року

Популярне

Схожі статті

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.