Як виглядає клон Сергія Безрукова з “Бригади”: ви будете здивовані такій подібності

Серіал "Бригада" свого часу став настільки знаменитим, що його ключові актори досі користуються особливою популярністю.

Вражаючою схожістю володіє клон Безрукова-старшого – Безруков-молодший. Так-так, він показав свого сина, і шанувальники помітили разючу подібність з іменитим актором.

Малолітній син Степан успадкував від батька риси обличчя, очі і навіть усмішку. Відповідними фото зірка театру і кіно Сергій поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEwGKMUsMhu%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

 

Шанувальники були вражені схожістю і написали в коментарях компліменти.
Нагадаємо, кримінальний серіал “Бригада ” вийшов в 2002 році. Події, які транслюються в картині, охоплюють період з 1989 по 2000 рік. У серіалі описані справжні кримінальні розборки і пристрасті. Робота полюбилася шанувальникам, адже вона вийшла в період, коли пострадянський простір ще не відійшло від принципу вирішення проблем шляхом кримінальних розборок. На жаль, багатьох героїв вже немає. Раніше ми писали про померлих акторів серіалу «Бригада»: фанати будуть пам’ятати завжди. Серед них Олександр Белявський, Микола Єременко Молодший, Юрій Холмогоров (Батько «Космосу»), Олександр Дедюшко (Співробітник ФСБ), Петро Меркур’єв, Олександра Назарова та Андрій Панін.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.