Як виглядає клон Сергія Безрукова з “Бригади”: ви будете здивовані такій подібності

Author name 6 Вересня 2020 в 16:09

Поділитися статтею

Сергій Безруков та його син
Сергій Безруков та його син

Серіал “Бригада” свого часу став настільки знаменитим, що його ключові актори досі користуються особливою популярністю.

Вражаючою схожістю володіє клон Безрукова-старшого – Безруков-молодший. Так-так, він показав свого сина, і шанувальники помітили разючу подібність з іменитим актором.

Малолітній син Степан успадкував від батька риси обличчя, очі і навіть усмішку. Відповідними фото зірка театру і кіно Сергій поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

 

Шанувальники були вражені схожістю і написали в коментарях компліменти.
Нагадаємо, кримінальний серіал “Бригада ” вийшов в 2002 році. Події, які транслюються в картині, охоплюють період з 1989 по 2000 рік. У серіалі описані справжні кримінальні розборки і пристрасті. Робота полюбилася шанувальникам, адже вона вийшла в період, коли пострадянський простір ще не відійшло від принципу вирішення проблем шляхом кримінальних розборок. На жаль, багатьох героїв вже немає. Раніше ми писали про померлих акторів серіалу «Бригада»: фанати будуть пам’ятати завжди. Серед них Олександр Белявський, Микола Єременко Молодший, Юрій Холмогоров (Батько «Космосу»), Олександр Дедюшко (Співробітник ФСБ), Петро Меркур’єв, Олександра Назарова та Андрій Панін.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею