Вагітна зірка “Пишного столітт” вразила натуральною красою: “Порода! “

Author name 7 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Вагітна Хюррем Султан, вона ж Мер'єм Узерлі, переживає не найпростіший етап в житті
Вагітна Хюррем Султан, вона ж Мер’єм Узерлі, переживає не найпростіший етап в житті

Зараз прихильники турецьких серіалів затамували подих і з нетерпінням чекають кожну нову публікацію на сторінці Хюррем Султан.

Все це пов’язано з тим, що німецько-турецька актриса знаходиться в цікавому положенні і чекає на другу дитину. Мер’єм Узерлі на своїй офіційній сторінці в Інстаграм поділилася знімком з пузом, де вже видно її помітно кругленький силует.

На знімку немає якихось складних елементів декору і помітних нарядів, аксесуарів або властивою Мер’єм Узерлі зухвалості. Актриса позує на однотонному тлі, стоячи боком до камери, в чорній сукні, яка доречно підкреслює красиві плечі зірки, і декорована на талії блискавкою.

 

Шанувальники не залишили свого кумира без лайків і компліментів. Відзначимо, що це вже друга дитина іменитої турецько-німецької акторки Мер’єм Узерлі. Свою першу дитину, дочка, знаменитість народила від турецького бізнесмена Джана Атеш. Зараз вона сама виховує дівчинку Лару. Хто батько другу дитину – не зізнається. Однак в одному з інтерв’ю “Хюррем ” обмовилася, що це німець з американським корінням, і вони познайомилися в Берліні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею