Ольга Сумська вперше показала свого батька: він помер 13 років тому

Відома українська актриса Ольга Сумська, порадувала шанувальників в Instagram новими фото і відео, де показала фото найріднішої і близької людини - тата.

54-річна знаменитість виставила трепетне відео, присвячене своєму батькові, народному артисту України В’ячеславу Сумському, якому 6 вересня могло б виповнитися 86 років. Так, в ролику про творчого та особистого життя чоловіка на тлі грає культова пісня “Два кольори ” у виконанні самого В’ячеслава.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Ftv%2FCEy01HBpKF4%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Нагадаємо, папа іменитої артистки Ольги Сумської покинув цей світ 13 років тому, 12 вересня 2007 року. На момент смерті йому було 73 роки. Хоч уже й пройшло стільки часу, актриса заявляє – біль від втрати не стих і до сих пір. А тато, найрідніша і важливий чоловік її життя, приходить до актриси і у снах. Мамі Ольги Сумської, Ганні Іванівні Опанасенко-Сумською, заслуженій артистці СРСР, 14 жовтня 2020 року виповнюється 86 років.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.