Юрій Ткач з “Кварталу 95 ” показав підрослу дочку: дівчинка дуже схожа на тата

На офіційній сторінці студії "Квартал 95 " з'явилося зворушливе фото, на якому головний актор групи Юрій Ткач і його дочка позують, роблячи селфі на фоні моря.

Дурненький знімок відмінно передає той факт, що сім’я добре відпочила. Підписали фотографію ностальгічно: “В пам’ять про літо “.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCE1YMOuFc14%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Нагадаємо, актор Юрій Ткач з’явився в “Кварталі 95 ” відносно недавно. Акторський склад поповнився з відходом Володимира Зеленського в політику. Спочатку комік Юрій Ткач виступав в різних творчих колективах, знімався в ситкомі “Одного разу під Полтавою “. Коли його запросили в Квартал, почався його зоряний час. Незабаром після цього він став суддею в “Лізі сміху ” і “Розсміши коміка “. Потім навіть взяв участь в шоу “Танці з зірками “, проте до фіналу так і не дійшов.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.