Гостьові шлюби зірок – фото і чому їм так краще

Про таке поняття, як «гостьовий шлюб», для широкої громадськості зараз відомо мало - він не популярний серед звичайних людей і вважається не самим етично-прийнятним з релігійної точки зору. Хто зі знаменитостей спробував цю форму шлюбу і вибрав її для своєї сім'ї? Виявляється, вона не так вже рідкісна в сфері шоу-бізнесу!

Такий формат організації подружнього життя передбачає не співжиття, а рідкісні зустрічі подружжя на нейтральній або чиєїсь особистої території, що ніяк не в’яжеться з традиційною моделлю загального побуту.

Але для зірок і багатьох забезпечених підприємців з тісним графіком гостьовий шлюб стає єдиним доступним способом зв’язку з коханою людиною.

Андрій Малахов і Наталія Шкулева

Андрій Малахов і Наталія Шкулева

У гостьовому шлюбі живе шоумен Андрій Малахов і його дружина Наталя Шкульова. Їх об’єднують не тільки партнерські відносини, а й трудові – через те, що їм доводиться і так багато спілкуватися з робочих питань, провідний і світська левиця вирішили не обтяжувати себе спільним побутом і жити окремо.

Леонід Агутін і Анжеліка Варум

Леонід Агутін і Анжеліка Варум

Немає спільного побуту і в житті сценічного дуету і просто красивої пари співаків Леоніда Агутіна та Анжеліки Варум – вони просять для себе роздільні номера навіть під час гастролей. У Москві у них свої квартири, у кожного своє коло спілкування, але при цьому 20-ти річний шлюб здається міцним і стійким. З інтерв’ю зірок стало зрозуміло, що розлука допомагає їм тримати почуття такими ж яскравими, як в цукерково-букетний період.

Максим Матвєєв та Єлизавета Боярська

Максим Матвєєв та Єлизавета Боярська

Не живе разом така пара талановитих молодих акторів, як Максим Матвєєв та Єлизавета Боярська. Їх шлюбу вже більше 10 років, при цьому вони ніколи не жили разом – але в їхньому випадку перешкодою стали кар’єри в різних містах. Максим знімається переважно в Москві, робота і сім’я Боярської залишаються в Санкт-Петербурзі. Подружжя нудьгують один за одним, але з’їжджатися в одне місто не поспішають.

Людмила Ісакович і Валерій Леонтьєв

Людмила Ісакович і Валерій Леонтьєв

Окремо живуть Людмила Ісакович і Валерій Леонтьєв – їх зв’язок був настільки неочевидній для журналістів, що довго ніхто навіть не здогадувався, що Леонтьєв одружений. Все тому, що ні спільних виходів на світські заходи, ні загальних фото з папараці у пари немає – Людмила всі ці роки (а знайомі вони з 1972 року) живе в Маямі, поки артист живе і працює в Москві.

Володимир Висоцький і Марина Владі

Володимир Висоцький і Марина Владі

Володимир Висоцький зі своєю коханою Мариною Владі теж практикували саме такий формат подружнього життя – гостьовий шлюб не обмежував свободу і творчість двох сильних особистостей, які б явно не зійшлися в побуті. Також в основі такого рішення була необхідність багато подорожувати, а наявність штампа в паспорті створювало б зайві перешкоди. У будь-якому випадку, зв’язок Марини і Володимира була міцною, навіть не дивлячись на майже не перетинаються життя.

Так само жили і живуть такі пари:

Микита і Тетяна Михалкова Ігор і Ольга Круті Кеті Топурія і Лев Гейхман Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов Ірина Білик і Аслан Ахмадов

 

 

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.