Колишня вагітна коханка Тарзана Анастасія Шульженко швидко втішилася – з одруженим Гогеном Солнцевим в лазні (фото)

Ще не затих скандал зі зрадами Тарзана і пропажею коштовностей Наташі Корольової, як головна його фігурантка швидко втішилася і знову розважається з одруженим чоловіком.

Не встигла публіка перетравити сльозливе відеозвернення Анастасії Шульженко, в якому вона зізналася в любові до одруженого Тарзана – навіть шкода її стало, як вона знову взялася за старе.

Жінка, яка плаче Анастасія Шульженко
Анастасія Шульженко плаче на публіку

Дівчину, веселу і задоволену, випадково побачили в підмосковній сауні в дивній компанії, а саме, епатажного Гогена Солнцева і ще кількох розв’язних дівчат. Фото виставив сам Солнцев в сторіз, але відразу ж і прибрав.

Як написав портал sobesednik.ru, очевидець, який перебував в сауні в той час, заявив, що Шульженко була дуже веселою, нестримно реготала, а потім надовго усамітнилася з Гогеном в парильні.

Гоген Солнцев і Шульженко в сауні
Гоген Солнцев і Шульженко в сауні

І тут виникало відразу кілька питань. По-перше, Солнцев одружений, його дружина-старенька Терешкович недавно хотіла накласти на себе руки. А він розважається з дівчатами в сауні.

По-друге, Шульженко ніяк не виглядає нещасною від нерозділеного кохання.

А по-третє, Солнцев відомий тим, що дає уроки пікапа для дівчат і жінок – як охмурювати чоловіків, за що чіпляти і як карати в разі чого. Чи не він навчив Настю, як отримати максимальну вигоду з зв’язку з Тарзаном?

А може скоро вона заявить, що вагітна від Солнцева?

 

 

Схожі статті

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.

Один волинян витіснив з лідерів іншого: найкращим співаком 2023 визнано не Монатіка, а YakTak

2023 рік різко змінив розклад у вітчизняному шоубізнесі. Колишні кумири Потап, Монатік, Настя Каменських й інші поступилися зовсім іншим виконавцям. Хто ці нові імена?

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.