Вчора без щелепи, сьогодні без перуки. Пугачова перестала “марафетитися” на публіку: старість в радість

Алла Пугачова завжди знала чим здивувати публіку. Тільки якщо раніше її зовнішність була козирем, то зараз - швидше привід для насмішок.

Днями з’явилося домашнє відео з дому Максима та Алли, де Примадонна забула надіти протез, і потрапила в кадр беззуба. Крім цього, вона ще й без макіяжу, що подвійно її старить.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFRPhLmhtzT%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Шанувальники в коментарях помітили, що Алла взагалі вже не повинна з’являтися на публіці без макіяжу, тому що “лякає дітей “.

Також день тому дружина молодого Галкіна здалася публіці без перуки. Там видно, що її волосся вже не такі живі і густі, як були в молодості.

А фотографії Алли Борисівни в піжамі виглядають “живими “, і шанувальники дякують зірку за відвертість.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFcdOCfpgWF%2F&is_from_rle

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".