Ганебні фото Кіркорова: “Краще б мене ніхто не бачив в такі моменти! “

Король естради любить бути на висоті, але виходить у нього це далеко не завжди.

Наводимо приклад добірку курйозних фото, про які Філіп Бедросович хотів би забути і не згадувати.

Топ найневдаліших фото Філіпа – він тут смішний Топ найневдаліших фото Філіпа – він тут смішний Топ найневдаліших фото Філіпа – він тут смішний Топ найневдаліших фото Філіпа – він тут смішний Топ найневдаліших фото Філіпа – він тут смішний Філіп Кіркоров та Микола Басков Філіп Кіркоров Мем про Кіркорова Фатальний Кіркоров

Відзначимо, Філіп Кіркоров дуже переживає про те, щоб його репутація залишалася чистою. За свою кар’єру він чимало разів потрапляв в скандали, які коштували б менше відомим артистам власного імені. Але дивним чином Філіпу вдавалося виходити з них “сухим “. Найбільшим конфліктом досі вважаються його взаємини з Миколою Басковим, адже артисти весь час ділили між собою сцену, шанувальників і навіть друзів.

Популярне

Схожі статті

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.