Могилевська вийшла в люди з мільйонером: чутки про роман виявилися правдою

Ніжна Наталя Могилевська нещодавно опинилася під пильною увагою публіки через те, що її помітили з успішним бізнесменом.

Шанувальники вирішили, що у Могилевської з’явився роман, і стали пильніше стежити за її життям. Народна артистка України вирішила сама підкріпити чутки про свій роман фотографією в Інстаграм.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFhjIsKATnt%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

У шанувальників співачка і хореограф запитала: “Як ви думаєте, чи повинен чоловік подавати жінці руку коли вона виходить з автомобіля? “. Це питання спровокував не тільки бурхливі обговорення, але і ряд питань про те, яке відношення Могилевська має до чоловіка на фото.

Пізніше стало відомо, що на фотографії її ніжно обіймає мільйонер Олег Рижов. В після Наталія розмірковує – її друзі-чоловіки завжди просять її залишитися в машині, щоб ті відкрили двері. Але Могилевська, зважаючи на свій різкого характеру, зазвичай виходить сама.

У коментарях фанати вже обговорили, що Наташа і Олег – чудова пара, і виглядають дійсно закоханими.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.