Безруков з “Бригади” повторює сумну долю батька: трагічна загибель в петлі

Актор з популярного серіалу "дев'яностих" - Бригада, - знову прославився роллю.

На цей раз він пішов по стопах батька, і отримав роль Сергія Єсеніна в однойменній картині. Своєю схожістю із зоряним татом “Саша Білий ” похвалився в Інстаграм-акаунті.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFg4e6aMq_U%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Зліва на знімку зображений папа Сергія – Віталій Берзуров. У 1969 році Віталій зіграв роль видатного поета Єсеніна в картині “Анна Снегина “. На знімку Безрукову-старшому всього 27 років. На правому фото зображений сам Сергій, який знявся в однойменній картині.

У коментарях прихильники помітили, що вони дуже схожі, і Сергій успадкував кращі риси свого батька.

Нагадаємо, Безруков-молодший прославився завдяки ролі Саші Білого в серіалі “Бригада “, який вийшов на початку нульових. Там мова йде про кримінальних авторитетів і їх розборках. Картина настільки сподобалася аудиторії, що актори популярні досі.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.