Оля Цибульська підстриглася під хлопчика і нарвалася на критику фанатів

Author name 25 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Оля Цибульська до стрижки і після
Оля Цибульська до стрижки і після

Популярна українська співачка Оля Цибульська любить експериментувати із зовнішністю. Цього разу артистка здивувала кардинальною зміною зачіски.

Перед тим, як поміняти зачіску, співачка провела опитування в своєму Інстаграмі, де запитала варто їй стригтися чи ні. Більшість підпиників були проти таких кардинальних змін, але не дивлячись на це, співачка зробила те, що задумала. Нещодавно Цибульська опублікувала знімки, де постала вже в новому образі. До цього у артистки було коротке каре, а зараз волосся стали ще коротше.

https://www.instagram.com/p/CFjHpOPnld6/

«Раніше було краще»

Підписники Олі по-різному відреагували на її нову зачіску. Комусь новий образ сподобався, але більшість фоловерів вважає, що раніше Цибульська виглядала краще. «Оля, ти стала схожа на хлопця-підлітка», «Стильно, але було краще з довгим волоссям», «Так було красиво з каре! Ну що ви наробили .. »,« Мені не подобається … Я вас навіть не впізнала », – прокоментували фоловери. Цікаво, що Оля, на відміну від більшості знаменитостей, активно почала відповідати на всі негативні коментарі. Цибульська намагалася язвити і відповідала негативом на негатив.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею