Надія Бабкіна похвалилася фотографією онучки-першокласниці і показала, як сама виглядала в семирічному віці

Відома російська співачка Надія Бабкіна похвалилася фотографією онучки-першокласниці і показала фото себе в її віці. Гени не обдуриш.

Зараз героїня статті готується до ювілейного концерту на честь 50-річчя своєї творчої діяльності. Він повинен був відбутися ще навесні, проте через карантин подію перенесли на вересень. Для армії шанувальників артистка готує несподіваний дует з Миколою Расторгуєвим.

Надія Бабкіна та Микола Расторгуєв

У перервах між підготовкою в такого масштабного заходу Надія Георгіївна запропонувала підписникам в Instagram оцінити, наскільки вони з онучкою Вірою схожі один на одного. В цьому році дівчинка пішла у перший клас.

Ось як зірка підписала публікацію:

«Зліва першокласниця Надя Бабкіна, а праворуч першокласниця Вірочка Бабкіна — моя онучка. Схожі?».

Користувачі відразу почали ділитися своєю думкою в коментарях:

  • «Дуже схожі!»;
  • «Копія»;
  • «Споріднені душі!»;
  • «Онучка — ксерокопія тата. Красуні!»;
  • «Щось є»;
  • «Бабусина копія».

Всього у Надії троє онуків — 10-річний Георгій, 7-річна Віра і 5-річна Марфа. Їх їй подарував рідний син Данило від першого шлюбу з барабанщиком Володимиром Засєдатєлєвим.

Надія Бабкіна з сином, невісткою та онуками

Зараз співачка знаходиться у відносинах з Євгеном Гором, він молодший обраниці на 30 років. Незважаючи на таку істотну різницю в віці, пара щаслива разом, а засудження публіки їм не заважають.

Надія Бабкіна та Євген Гор

Втім, у шоу-бізнесі це не перший приклад нерівного шлюбу, найяскравіший з яких, звичайно ж, шлюб Алли Пугачової і Максима Галкіна.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.