Містика, викрадення НЛО і потойбічна любов – що ви ще не знаєте про Катю Лель

Катя Лель сказала: контакт з НЛО коштував мені декількох зубів. І дійсно, у неї зникли 6 зубів (2 передніх), причому, їх місце було повністю чистим, хоча півгодини перед цим вони були на місці і цій події є два свідки.

Недавнім відкриттям журналістів виявився той факт, що часом за зовнішнім благополуччям в життях зірок відбуваються досить містичні речі – до цієї теми привернула увагу Катя Лель, раптом поділившись деякими епізодами з життя.

Катя Лель

Хто б міг подумати, що крім типових для знаменитостей інтриг і скандалів співачка пережила кілька втручань нечистої сили? Виявляється, ці ситуації буквально перевернули її життя.

Катя Лель

Вперше з чимось потойбічним Катя зіткнулася в 16 років – тоді вона зустрілася з НЛО. З інтерв’ю самої співачки слід, що її викрали і перенесли на деякий час в космічний корабель, а після того, як відпустили – стали наглядати за її подальшим життям.

Катя Лель і інопланетяни

Після такого «знайомства» вона отримала деякі екстрасенсорні здібності, серед яких читання думок і сам музичний талант.

Катя стверджує, що їй був імплантований імплант, який вона з сестрою масаостоятельно витягли і викинули.

імплант

Другий раз щось дивне з нею сталося на могилі Олександра Волкова, її продюсера і колишнього коханого. Розрив пари був дуже неприємний, адже чоловік намагався помститися Каті за рішення його кинути і перешкоджав кар’єрі.

Катя Лель і Олександр Волков

Але після смерті Волкова вона вирішила прийти до нього і відпустити всі образи. За словами самої співачки, вона спілкувалася в його душею, бачила привид і вони пробачили один одному всі непорозуміння. Після цього до неї знову повернувся успіх і «справжній голос».

Ось найвідоміший хіт Каті Лель:

 

 

 

Не всі ставляться серйозно до розповідей поп-діви – втім, навряд чи її досвід можна будь-яким чином підтвердити або спростувати

Популярне

Схожі статті

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.