У Микити Добриніна і Даші Квіткової – роздільний бюджет, скидаються тільки на квартиру і їжу

Author name 28 Вересня 2020 в 09:09

Поділитися статтею

Квіткова та Добринін
Квіткова та Добринін

Кожна сімейна пара встановлює свої правила життя, в тому числі і щодо сімейного бюджету. Нам завжди цікаво, як розпоряджаються своїми доходами зірки. Ось один із прикладів.

Герой Холостяка-9 Микита Добринін і його обраниця Даша Квіткова одружилися 20 травня цього року. Вони зіграли романтичне весілля, про що ми писали тут (фото і відео). Потім пара поїхала у весільну подорож.

Весілля Добриніна і Квіткове
Весілля Добриніна і Квіткове

Увага преси вони привабили в останні дні літа, коли під Києвом, повертаючись з Одеси, пара потрапила в ДТП не з власної вини – подробиці тут .

ДТП з авто Добриніна і Квіткове
ДТП з авто Добриніна і Квіткової

А тепер Микита також викликав непідробний інтерес постом, як вони з Дашею організували свій бюджет. Виявилося, Микита затятий противник сімейного общака, де всі доходи скидаються, а потім діляться на потрібне і кому що треба.

Чоловік і дружина - не одна ...
Чоловік і дружина – не одна …

Вони з дружиною домовилися так: кожен вносить рівну частку на оплату орендованої квартири, харчування, походи в ресторан або поїздку. Решта зароблених грошей витрачає так, як вважає за потрібне. Аналогічно Даша.

Їжа у них загальна
Їжа у них спільна

Щодо себе Микита написав, що він купує собі одяг, витрачає на транспорт, на спорт. Аргументи такі:

Аргументи за роздільний бюджет
Аргументи за роздільний бюджет

Це зрозуміло. А що буде, коли Даша піде в декрет (а рано чи пізно це трапиться) і не зможе вносити “рівну” частку на загальний вміст?

А заощадження? Або вони все життя збираються жити в орендованому житлі? І чому вони знімають квартиру, якщо влітку він купив власне житло?

Цікаво б було почути відповіді Микити на ці питання.

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею