Анастасію Волочкову присоромили за незручні фото, де різні чоловіки оцінюють бюст балерини: «Хто тільки її не мацав»

Скандально відому російську балерину Анастасію Волочкову присоромили за добірку незручних фото, на яких різні чоловіки оцінюють її бюст, причому далеко не очима.

Зовсім нещодавно героїня нашої сьогоднішньої статті отримала нагороду за особистий внесок в розвиток балету, професіоналізм, активну громадянську позицію, високі духовно-моральні принципи, патріотизм і участь в реалізації державних соціальних програм.

Її Анастасії вручив почесний ветеран МВС Юсупов Мансур Рамілович. Зірка просто приїхала до нотаріальної контори перед репетицією у справах, аж раптом несподівано для неї самої їй вручили медаль «За доблесну працю».

Звичайно, Волочковій дуже приємно знати, що її зусилля оцінили на всеросійському рівні, чого не скажеш про користувачів мережі. Багато з них обурилися побаченому, тому вирішили всьому інтернету нагадати про найганебніші моменти з життя балерини.

Так, в одному з фанатських акаунтів опублікували цілу добірку фотографій танцівниці з її колегами і колишніми обранцями, які не соромлячись мацали Анастасію за найцікавіші місця.

Балерина з Антоном Атрашкіним Саїд Багов і Анастасія Волочкова Микола Басков і Анастасія Волочкова Лариса Гузєєва теж встигла оцінити декольте балерини Микита Джигурда і Анастасія Волочкова Барі Алібасов і Волочкова

У коментарях до посту зібралося безліч критики і несхвалення, що, втім, було цілком очікувано:

  • «Високодуховність і професіоналізм…»;
  • «Гидко»;
  • «Хто її тільки не мацав… Відстійник якийсь»;
  • «Моральність так і пре»;
  • «Це жах».
Коментарі користувачів Instagram

До речі, з недавніх пір Волочкова прибрала можливість коментування її особистих публікацій в Instagram. Судячи з усього, знаменитість втомилася від постійного несхвалення публіки, з яким боротися немає сенсу, адже всім ніколи не догодиш.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.