“Шарик Харламов “: резидент Comedy Club показав на собі наслідки нового карантину

Поки Крістіна Асмус розважається, хворіє і працює, її чоловік не перестає радувати фанатів новими жартами.

Мабуть, карантин і розлучення не пішов чоловікові на користь, і він набрав кілька зайвих кілограмів. Відбив це в публікації у себе на сторінці в Інстаграм.

“Якщо знову оголосять карантин через 2 хвилі короновіруса і доведеться сидіти вдома, наслідки можуть бути такими “, – жартома написав Гарік.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFmjC9wJQhc%2F&is_from_rle

У коментарях його вже перейменували на “Шарик Харламов “, і побажали більше займатися спортом, щоб не поправитися через затяжну карантину.

Відзначимо, нещасливим для Гаріка став цей рік не тільки через розлучення з Христиною Асмус, а й з-за масового скасування виступів Камеді Клаб, що спричинило за собою колосальні фінансові втрати. Все через карантин, який на тлі Ковід-19 оголосили ще в березні, і не ослабили досі. Є високий ризик поширення китайського вірусу, тому людей просять не виходити з дому, утримуватися від скупчення людей, і, по можливості, допомагати людям старшого віку купувати їжу і ліки.

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.