Старша дочка Олени Кравець неймовірно схожа на маму: як дві краплі води. Обидві красуні (фото)

Улюблена багатьма актриса студії «Квартал 95» не тільки гумористка, ще вона любляча дружина і мати трьох дітей. Старша дочка Олени Кравець в цьому році відсвяткувала 17 і зараз вона неймовірно схожа на маму.

Юна героїня нашої сьогоднішньої статті веде свій блог в Instagram, де регулярно публікує нові фотографії. У коментарях до них користувачі нерідко зазначають, що з віком Маша стає справжньою копією Олени.

Цього року дівчинка отримала шкільний атестат, відучившись в елітній приватній Новопечерський школі. Річне навчання учнів середніх класів там обходиться батькам в 11,6 тисяч доларів на рік.

В этом году Маша окончила школу
Цього року Маша закінчила школу

Що спадкоємиця Кравець планує робити далі — поки невідомо, хоча варіантів багато, адже вона професійно займається танцями і пробує себе в модельному бізнесі.

Маша Кравец
Маша Кравець

Цікаво, що Марія вже давно живе не в рідній домівці. Причина в проблемах з житлом. Ось що Олена розповіла з цього приводу в одному зі своїх інтерв’ю:

«Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням. Ми почали шукати можливості і ця можливість дивним чином сама собою утворилася».

Маша и Елена Кравец
Маша і Олена Кравець

Виявилося, батьки однієї з Машиних подруг подзвонили комедіантці та запропонували їм з чоловіком допомогу:

«Давайте ваша дочка буде жити з нашою», — сказали вони.

Маша Кравец
Маша Кравець

Звичайно, як і будь-яка мати, артистка перший час дуже хвилювалася за спадкоємицю та її адаптацію до самостійного життя. Зараз вона спокійна і впевнена в тому, що це прекрасна можливість для підлітка правильно дорослішати:

«Вона дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею. Це дійсно школа життя», — підсумувала Кравець.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.