Модель і співачка Даша Астаф’єва показала свої яблучка: дуже соковиті

Співачка, екс-солістка групи "Никита" і українська модель Даша Астаф'єва засвітила на всю Україну свої яблучка.

Урожаєм дівчина похвалилася в своєму ж Інстаграм-блозі.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFt1gHTBX-c%2F&is_from_rle

На знімку співачка сидить в чорному спортивному костюмі в позі йога, очевидно десь в саду. А їй над плечем звисають стиглі яблука. Очевидно, дівчина поїхала або до себе в заміський будинок, або до батьків.

Знімок підписала так: “Рубрика« все з вами зрозуміло »”.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFwY8QPhvvX%2F&is_from_rle

Наступним був знімок, де Астаф’єва в прямому сенсі розставила ноги. Коментатори здивувалися такій розкутості свого кумира і залишили багато лайків. Деякі писали таке: “Богиня моя “,

Нагадаємо, Даша Астаф’єва відома своїми провокаційними витівками на публіку і відвертими виступів. Зокрема, будучи солісткою групи “НікітА “, у неї вийшов кліп, де співачка йде по вулиці, а потім і по супермаркету в чому мати народила, і в цей же час співає. Зараз Астаф’єва вже не так часто співає, і все частіше з’являється на заходах як телеведуча. За нею в Інстаграм стежать майже півмільйона передплатників.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.