Перебір або кумедна ідея. Петросян виставив фото з пляжу

Author name 17 Березня 2020 в 08:03

Поділитися статтею

Євген Петросян
Євген Петросян

Євгену Петросяну 74 роки, але, незважаючи на солідний вік, він ламає стереотипи і є активним користувачем Instagram. Артист часто публікує фото з концертів, за лаштунками і відпочинку.
Одне з таких фото було зроблено на пляжі, і цей пост викликав змусив фанатів розділитися на дві категорії – тих, хто за, і ті, хто проти.

Річ у тім, що на знімку Євген Петросян позує з голим торсом. Реакція підписників не змусила на себе довго чекати, але тут думки фоловерів артиста розділилися.

 "" Фото, яке стало причиною суперечок

Частина прихильників залишала позитивні коментарі. Ось деякі з них: “Дами, тримайте себе в руках!”, “Божечки! Який він хороший”,”О, Євген Ваганович, та Ви мачо”,”Дон Корлеоне”,”Luxuryman in da beach”.

Також фанати рекомендували артисту більше приділяти часу відпочинку, але в той же час залишатися максимально обережним через коронавирус.

Інші підписники обурилися поведінкою Євгена Вагановича, мовляв, це некрасиво і непристойно, але всі негативні відгуки артист тут же видалив.

Нагадаємо, що він півтора роки тому розійшовся зі своєю дружиною Оленою Степаненко. Разом вони прожили тридцять три роки. Причиною розлучення називають захоплення Євгена своїм адміністратором Тетяною Брухуновой.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Не знають кордонів. Зірки, які невміло використовують накладні вії.

Нагадаємо, що Гаррі Поттер повертається. Деніел Редкліфф анонсував продовження історії.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею