Лобода відповіла на запитання, чи приїде виступати в росію за “атомні” гроші: “Дала команду організаторам”

Відома українська співачка Світлана Лобода, яка відкрилася для українців з нового боку після початку повномасштабної війни, розповіла, за які гроші готова виступити зараз у росії.

24 лютого 2022 року росія напала на Україну, розв’язавши територіальний конфлікт 2014 року до повномасштабної війни. Світлана Лобода була однією з тих українських артисток, які й після 2014 року продовжили свою творчу діяльність на російській естраді і навіть переїхали до москви. Її позиція з цього приводу була незрозуміла, але щойно російські війська вторглися на територію України у 2022 році вона у перші ж дні терміново залишила росію разом із рідними та членами своєї команди. Одразу після цього Світлана сказала своє слово і підтримала співвітчизників, почала у соціальних мережах кричати про те, щоб війну зупинили, зайнялася благодійною та волонтерською діяльністю.

Лобода поскаржилася, що сама забирається і готує
Лобода відповіла, за яку суму погодиться виступити у росії

На даний момент співачка живе у Ризі і не будує планів на далеке майбутнє. Вона дала інтерв’ю Катерині Гордєєвій вперше з 24.02, в якому журналістка запитала співачку, чи означає її позиція, що якщо їй запропонують “атомні” гроші за приватну вечірку чи концерт у росії, то вона відмовиться. Ні секунди не роздумуючи, Світлана відповіла:

Звичайно ні, за жодних умов. У мене на початку цього року був розписаний тур росією, іншими містами, в білорусі концерт. 25 лютого я дала команду організаторам відмінити всі гастролі по росії, мінський концерт. Я повернула усі гроші, це дуже важливий момент.

, – заявила знаменитість.

Світлана Лобода
Лобода відповіла, за яку суму погодиться виступити у росії

LOBODA уточнила, що гроші за раніше заплановані сольні концерти, виступи на корпоративах, приватних вечірках у росії та за той мінський концерт були повернуті протягом двох днів після того, як вона дала команду це зробити, і тепер вона не має цього відношення.

Лобода розповіла також, що на початку війни їй все ще надходили пропозиції на виступи на приватних заходах, але зараз уже не пропонують, тому що зараз повністю видно і зрозуміло її позицію і як сказала зірка, тільки якась божевільна людина може запропонувати їй виступати в росії сьогодні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ліки

У 2022 році в Україні антибіотики будуть видавати тільки за е-рецептом

Міністерство охорони здоров'я України нагадує жителям нашої країни, що починаючи з весни 2022 року антибіотики, які є групою медпрепаратів, здатних вибірково пригнічувати життєву діяльність мікроорганізмів, можна купувати за електронним рецептом.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 22 липня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що приготували планети вам...

Коли ви знову зосереджені, вам легше приймати важливі рішення про своє майбутнє, кар'єру і цілях.
56-річна Ольга Сумська наважилася на пластику обличчя

Червоні буси і чорне золото: стильна Ольга Сумська показала, хто найпрекрасніша жінка у цілому...

Відома українська акторка Ольга Сумська часто вражає публіку своєю красою навіть у свої 56 років. На цей раз красуня показала неймовірний образ в українському стилі.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №8-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Знайшли розв'язання задачі? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Міцного вам здоров'я та удачі!

Популярне за тиждень

Популярне