Оля Полякова відправила свою 10-річну доньку вчитися до школи-інтернату у Британії: “Мені потрібно працювати”

Відома українська співачка Оля Полякова зізналася, що її двоє дітей тепер навчаються не в Україні, а у Великій Британії. Цікаво, що молодшій дочці співачці лише 10 років.

Цього року старша дочка Олі Полякової Маша закінчила середню школу та вступила до вищого навчального закладу. Спочатку сім’я Полякових планувала, що 17-річна Маша вивчатиме музику в престижному університеті Бостона Берклі. Однак після початку війни в Україні Полякові зрозуміли, що не можуть зараз оплатити навчання в цьому університеті, яке коштує понад 40 тисяч доларів на рік. Саме тому Маша Полякова вступила до іншого навчального закладу у Великій Британії, де вивчатиме музику.

Як виглядають діти Олі Полякової
Як виглядають діти Олі Полякової

Як виявилося, не лише старша дочка Полякової цього року поїхала жити та навчатися у Великій Британії. Молодшу доньку Алісу, якій лише 10 років, артиста теж вирішила відправити вчитися за кордон.

Про це Оля Полякова розповіла у програмі “ЖВЛ “. Співачка зізналася, що це рішення їй далося дуже тяжко, адже 10-річна Аліса – дуже домашня дівчинка, яка досі спить в одному ліжку з мамою. За словами Полякової, її донька навчатиметься у Великій Британії в так званій школі-інтернаті. У Британії таку школу називають “boarding”, що означає навчання разом із проживанням.

Полякова не приховує, її 10-річна дочка благала не відправляти її до цього навчального закладу. Проте Оля пояснила доньці, що їй потрібно працювати і буде краще, якщо вона навчатиметься у школі-інтернаті. Тоді, за словами Полякової, вона зможе заробити гроші на допомогу країни.

Як виглядають діти Олі Полякової
Як виглядають діти Олі Полякової

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Оля Полякова з двома дітьми поїхали до Франції, а чоловік співачки Вадим вступив до лав ТРО. Тільки наприкінці серпня співачка наважилася повернути на Батьківщину, все через те, що у вересні розпочинається навчальний рік. Будучи за кордоном, Полякова їздила з благодійними концертами країнами Європи, виручені гроші з яких вона передала на потреби рідної країни.

Поділитися статтею

Зараз читають

Христина Горняк обрізала волосся і переїхала з України

Криза середнього віку: Остапчук проміняв 36-річну красуню-дружину Христину Горняк на 22-річну пасію

Чутки про своє друге розлучення з Христиною Горняк телеведучий Володимира Остапчук не коментує, але нову кохану вже знайшов. Це 22-річна журналістка Катерина Полтавська.
Перша серія  "Бригади" транслювалася 23 вересня 2003 року

Доля “Бригади”: як зараз виглядають актори культового серіалу

Серіал "Бригада" вийшов на екрани вісімнадцять років тому. Давайте подивимося, як змінилися улюблені актори за цей час.
Дочка Успенської потрапила в скандал з Пугачовою

Алла Пугачова публічно зганьбила дочка Успенської за нецензурну лайку

Ні для кого не секрет, що Алла Борисівна Пугачова підтримує хороший контакт з практично усіма своїми колегами по сцені.

Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину чим відрізняється на зображенні веселий мамонтеня від...

Потрібно уважно подивитися на мамонтеня і згадати ніж слони відрізняються від мамонтів. Це вам підказка. Вона повинна вам допомогти.

Популярне за тиждень

Популярне